Seks

Mężczyzna boi się seksu – dlaczego?

mężczyzna boi się seksu

Gdy rozpoczyna się związek i w grę zaczynają wchodzić poważniejsze uczucia, nie jest nam wszystko jedno, jak wypadniemy podczas seksu. Chcemy, aby przyjemność była obopólna, a wspólnie spędzony czas miłym wspomnieniem. Martwimy się też, jak wypadliśmy na tle poprzedników. Dlaczego mężczyzna  boi się seksu?

Ona jest bardziej doświadczona

Mężczyźni boją się doświadczonych kobiet, bo nie wiedzą, czy dobrze wypadną na tle konkurencji i czy będą potrafili za nimi nadążyć. Każdy facet chciałby zaskoczyć czymś swoją kochankę, a im ona ma większe doświadczenie, tym trudniej czymś zabłysnąć. Ona zna wiele pozycji i na pewno eksperymentowała z różnymi rzeczami.  Poza tym przy doświadczonej kobiecie ciągle jest się na cenzurowanym i w stresie łatwiej zaliczyć wpadkę.  Mężczyźni naprawdę potrafią do większego doświadczenia kobiety dopisać cały scenariusz plag, jakie mogą zostać na nich zesłane podczas wspólnej nocy. Tymczasem czasem wystarczy niewiele, by się pozytywnie wyróżnić w sypialni. Kobiety uwielbiają być całowane, przytulane, zwracają uwagę na romantyczną atmosferę, grę wstępną itp.  Faceci traktują ich potrzeby po macoszemu, jeśli więc chcesz wyprzedzić swoich poprzedników i wypaść od nich zdecydowanie lepiej, postaw na romantyczny, czuły seks, ona będzie tobą zachwyconą i nabierze ochoty na więcej.

Co jeśli po super nocy kolejne razy będą gorsze

Wasz wspólny pierwszy raz należał do udanych, ona jest zadowolona, ale ty ze względu na mniejsze doświadczenie seksualne, boisz się, że przy tak wysoko postawionej poprzeczce ciężko będzie ci ją zadowolić przy drugim i trzecim razie. Spokojnie, pamiętaj, że kobiety największą wagę przywiązują do romantycznej atmosfery i czułości.  Zwróć uwagę na to, że panie w sex shopach interesują się seksowną bielizną, a mężczyźni resztą asortymentu. To dobitnie pokazuje odmienne podejście obydwu płci do seksu. Dla faceta liczy się technika, testowanie nowych pozycji, kobiety zwracają uwagę na aspekt emocjonalny. Gdy są całowane, przytulane, a facet dba o romantyczną atmosferę, czują się naprawdę szczęśliwe i sama technika schodzi na dalszy plan.  Dopóki będziesz potrafił ją zaspokoić pod kątem emocjonalnym, np. włączając romantyczną muzykę, ustawiając w  pokoju kwiaty, zabierając ją przed seksem na romantyczny spacer, nie masz powodów do obaw. Każda wspólna noc będzie dla niej przyjemna, ponieważ u kobiet seks zaczyna się w głowie.

Nie zaspokoję je

Największy strach wśród mężczyzn budzi brak jej orgazmu, facet czuje się wówczas beznadziejnym kochankiem. Zupełnie niepotrzebnie, bo kobiety nie zawsze szczytują podczas samej penetracji, ale odlatują, gdy mężczyźni je całują, pieszczą piersi, uda, pośladki, zmysłowo dotykają etc. Rozkosz niejedno ma imię. Znajdź to, co sprawia jej przyjemność. Może będą to długie pocałunki z języczkiem, może pocałunki i pieszczoty piersi, może ugniatanie pośladków lub całowanie ud.

Problemy z erekcją

Tutaj pojawia się pewna zależność, często jest tak, że mężczyźnie bardzo zależy na kobiecie, to nie jest dla niego byle kto i wtedy pojawiają się problemy z erekcją.  Chciałby, aby było idealnie, bo czuje, że ona jest tego warta i klops, trzeba radzić sobie z komplikacjami. Cóż, tak się czasem dzieje. W takiej sytuacji najlepiej powrócić do pocałunków, pieszczot piersi, brzucha, ud.  Im bardziej skupisz się na pieszczotach, tym szybciej rozładujesz stres i odzyskasz kontrolę nad swoim penisem.

Zbyt krótki seks

Pamiętaj, że nie długość ma znaczenie, lecz jakość. Czym innym jest facet, który przychodzi do łóżka, ściąga majtki, robi swoje przez chwilę i sobie idzie popykać na Playstation. To nie jest dobry seks. Sama penetracja nie musi trwać godziny czy kwadransa. Zadbaj o grę wstępną i czułości po, a okaże się, że dla kobiety wcale nie było krótko, lecz bardzo przyjemnie i będzie chciała to z tobą powtórzyć.

Problematyczna prezerwatywa

Mężczyźni często boją się, że zbłaźnią się przy zakładaniu prezerwatywy lub ta im pęknie w trakcie seksu. Spokojnie.  Po pierwsze, kobiety nie zwracają uwagi na męskie siłowanie się z kondomem, każdy może mieć z tym problem i o niczym to nie świadczy. W końcu w tak ekscytującym momencie  każdy może mieć problem z jej założeniem. Prezerwatywy też tak często nie pękają, poza tym jeśli to się zdarzy, to zawsze pozostaje jeszcze antykoncepcja awaryjna. Nie oznacza to, że do zabezpieczenia można podchodzić na luzie. Nie, prezerwatywa to podstawa, bez której mądra kobieta nie zgodzi się uprawiać seksu.

Nie wiem, jak mocno jej dotykać                   

Tego nie wie nikt poza nią samą. Zawsze pieszcząc jej piersi, możesz zapytać, czy wolałaby delikatniej lub intensywniej. Ludzie są różni i każda kobieta lubi co innego, dlatego możesz bez problemu zadać jej to pytanie.

Wpadki podczas seksu

Zawsze jakieś się zdarzają, czasem z podniecenia mężczyzna nie umie włożyć penisa do pochwy i o niczym to nie świadczy. W końcu mu się to udaje i jest super. Naprawdę kobiety nie analizują każdego zdarzenia i nie robią tego na niekorzyść mężczyzn. Jesteś czuły i delikatny, na pewno jest jej z tobą dobrze i ani myśli czepiać się drobiazgów.

Nie znam zbyt wielu pozycji

To nie egzamin, ma być wam przyjemnie, a będzie, gdy obydwoje wyluzujecie i po prostu będziecie dla siebie czuli.  Pocałunkami, pieszczotami piersi, pośladków, ud, pleców i brzucha można sprawić o wiele więcej przyjemności, niż testując 5 pozycji jednej nocy. Na początku znajomości możecie uprawiać seks w tej samej pozycji, a gdy poczujecie się ze sobą komfortowo, przejść do testowania innych. Na luzie, bez spiny. Coś nie wychodzi, spróbujecie drugi raz lub wypróbujecie czegoś innego.  Chcesz, żeby było inaczej, pomimo że uprawiacie seks w tej samej pozycji, którą obydwoje lubicie? Tym razem puść muzykę, zróbcie to przy włączonym świetle, na kuchennym stole, podłodze lub zamiast leżeć i się całować , usiądźcie na sobie i się całujcie. Jest tyle możliwości urozmaicenia życia erotycznego. Można uprawiać seks w nocy, za dnia, po południu. Ubrać inną bieliznę – stanik zastąpić gorsetem etc.

Dodaj komentarz