Seks

Męskim okiem. Sytuacje, w których on boi się, że kobiecie chodzi tylko o seks

ochota na seks

Myślisz, że tylko ty nie chcesz trafić na faceta, któremu chodzi tylko o seks? Niektórzy faceci także unikają tego typu kobiet. Wbrew pozorom nie wszyscy mężczyźni chcą się angażować w znajomości, które  sprowadzają się tylko do erotyki, a ich samych do roli zabawek. Przedstawiamy sytuacje, w których on boi się, że kobiecie chodzi tylko o seks. Skorzystaliśmy ze spostrzeżeń naszych kolegów.

Jej podejście do kontaktu

Od naszych kolegów dowiedziałyśmy się, że ucinają szybko znajomość, jeśli zauważą, że kobiecie niespecjalnie zależy na regularnym kontakcie. Odpisuje ona wtedy, gdy ma ochotę lub  pisze sama, gdy ma potrzebę. Poza tym ciężko się z nią skontaktować. Trudno też liczyć na zwykłą wiadomość: co tam u ciebie?  Faceci też chcą zobaczyć, że nam zależy i dopytujemy się ich o różne kwestie. Wówczas czują się dla nas kimś naprawdę ważnym.

Sytuacje, w których on boi się, że kobiecie chodzi tylko o seks. To, jak na mnie patrzy

Bardzo ważny jest też kontakt wzrokowy. Można z niego sporo wyczytać. Jeśli kobieta ma czyste intencje, będzie miała szczerze roześmiane, przyjacielskie spojrzenie. Nasi koledzy twierdzą, że czasem w kobiecych oczach brakuje im ciepła i wtedy czują, że paniom chodzi tylko o jedno.

To, jak mnie traktuje

Jeśli spotykamy się tylko od seksu do seksu, a poza tym ona ma mnie gdzieś, to wiem, po co jestem jej potrzebny – tak twierdzi jeden z naszych kolegów. Cóż, tutaj obie płcie mają podobne. Kobiety, które odkrywają podobny schemat, dochodzą do identycznych wniosków co panowie.

To, jak ze mną rozmawia

Jeśli widzę, że interesuje ją wszystko, moja praca, rodzina, hobby, to wiem, że jej na mnie zależy. Gdy natomiast rozmowy są powierzchowne, a jej zainteresowanie niskie, wnioskuję, że chodzi tutaj tylko o seks.  Tutaj także da się znaleźć analogię do spostrzeżeń kobiet.

Gdy nie chce poznać moich znajomych

Gdy kobieta nie chce poznać moich znajomych i bliskich, to wiem, że coś tutaj śmierdzi. Panie wręcz dążą do poznania mojego otoczenia, gdy im zależy na głębszej relacji. Jak chodzi tylko o niezobowiązujący seks, to zawsze znajdą powód, by się wymiksować.

Gdy po seksie ucieka do domu

Jeśli ona ucieka do domu, bo musi się wyspać, przebrać, nakarmić kota, to wiem, że chodziło jej o jedno. Każda kobieta, której zależało na czymś więcej, zostawała do rana. Ona nie odmawia sobie tej przyjemności.

Gdy niewiele o niej wiem

Jeśli ona nie chce nic opowiedzieć o swojej pracy, przyjaciołach, pasjach, to wiem, że jej podejście jest bardzo powierzchowne. Zainteresowana kobieta to gaduła, która chętnie wpuszcza mnie do swojego świata.

Dodaj komentarz