Seks

Męskie strefy erogenne, o których byś nie pomyślała

męskie strefy erogenne

Męskie strefy erogenne dla wielu kobiet kojarzą się jedynie z penisem i jądrami. Tymczasem panowie też mają miejsca szczególnie czułe na dotyk i pieszczoty. Przedstawiamy męskie strefy erogenne, o których raczej nigdy nie pomyślałaś.

Podbródek

Wiele kobiet nie wie, że męski podbródek jest bardzo wrażliwy na pieszczoty. Dotykając go i całując, można sprawić sporą przyjemność swojemu partnerowi. Jeśli zastanawiasz się, gdzie go całować podczas kolejnej upojnej nocy, to już wiesz. Kobiety kręci męska twarz, to pierwsza część ciała, na którą zwracamy uwagę podczas poznawania faceta. Jak widać i ona jest wrażliwa na pieszczoty.

Męskie strefy erogenne. Uszy

Męskie uszy także dobrze reagują na różnego rodzaju pieszczoty. Jeśli chcesz sprawić mu przyjemność, możesz je delikatnie całować, muskać palcami. Krótko mówiąc, stymulacja płatków uszu naprawdę się opłaca, bo można w ten sposób podgrzać atmosferę w sypialni.

Szyja

Nie tylko kobiety lubią być całowane w szyję. Nie będę oryginalna jeśli stwierdzę, że mężczyźni także czekają na tego rodzaju pieszczoty. Szyja, niezależnie od płci, ma bowiem cienką skórę, a to oznacza, że zakończenia nerwowe osadzone są dość płytko i łatwo je można pobudzić.

Powieki

Tutaj podobnie jak w przypadku szyi skóra jest cieniutka, a co za tym idzie, wystarczy delikatne muśnięcie, by rozgrzać swojego partnera. Z powiekami trzeba jednak uważać. Jeśli jadłaś coś ostrego lub z mentolem, masz na ustach szminkę, błyszczyk etc., to całowanie tej części ciała wydaje się chybionym pomysłem. Możesz bowiem w ten sposób podrażnić jego oczy.

Pośladki

Męskie pośladki to część ciała, która niesamowicie kręci kobiety.  Co ciekawe, są one bardzo wrażliwe na stymulację. Możesz zatem łapać za nie podczas seksu, z wyczuciem ugniatać etc.  Twój facet nie powinien mieć nic przeciwko.

Wewnętrzna strona kolan

U kobiet również ta część ciała jest bardzo wrażliwa. Niestety, na ogół ją pomijamy, bo w ogóle nie zdajemy sobie sprawy, że dotyk i pocałunki wewnętrznej strony kolan mogą doprowadzić naszego partnera do szaleństwa.

Brzuch

To część ciała, która jako jedyna nie jest osłonięta przez kości. Nic dziwnego, że jest bardzo wrażliwa na pocałunki i dotyk. Skóra pokrywająca brzuch jest miękka i delikatna. Pieszcząc ją, możesz sprawić rozkosz swojemu mężczyźnie.

Wewnętrzna strona bioder

Tutaj także mężczyźni lubią być dotykani. Możesz się o tym przekonać, gładząc je i całując. Efekt wow gwarantowany, ponieważ mamy tutaj liczne zakończenie nerwowe i bardzo delikatną skórę.

Dodaj komentarz