Seks

Męskie strefy erogenne, czyli gdzie pieścić faceta

męskie strefy erogenne

Nie tylko kobiety mają strefy erogenne w miejscach innych niż narządy płciowe. Oznacza to, że pieszcząc odpowiednie części męskiego ciała, możesz doprowadzić swojego faceta do ekstazy. Wiele z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Przedstawiamy męskie strefy erogenne, które warto pieścić.

Strefa od pępka w dół

Gdy mężczyzna leży na plecach, ty możesz przystąpić do pieszczot jego pępka, przesuwając się nieustannie w dół.  Pieść go palcami lub ustami. Zacznij całować jego pępek i stopniowo a zarazem bardzo powoli przesuwaj się w dół. Następnie wróć do pępka i rozpocznij tę pieszczotę od nowa. Mężczyzna prawdopodobnie zostanie nią silnie pobudzony i nie będzie mógł doczekać się wielkiego finału. Dodatkowym plusem tej pieszczoty jest fakt, iż on może podziwiać twoje starania i twoje seksowne ciało.

Dolna warga

Czy wiesz, że obszar tuż pod dolną wargą twojego mężczyzny jest bardzo wrażliwy na pieszczoty. Zbiega się tam wiele zakończeń nerwowych, dlatego warto za pomocą swoich ust i warg stymulować tę część męskiego ciała.

Jabłko Adama

Większość z nas nie pomyślałaby, że delikatne lizanie i całowanie jabłka Adama może przynieść twojemu mężczyźnie niesamowitą przyjemność.  Pamiętaj, że jabłko Adama jest niesamowicie wrażliwe, dlatego pieszczoty muszą być delikatne i najlepiej przeprowadzać je za pomocą czubka swojego zwinnego języka.

Męskie sutki

Lubisz, gdy mężczyzna pieści twoje piersi, dostarcza ci to niesamowitej przyjemności.   Jednak sama nie odwdzięczasz się tym samym. To błąd, bo męskie brodawki sutkowe są niezwykle wrażliwe na dotyk, a szczególnie na pieszczoty ustami i językiem. Pamiętaj o tym, a będzie mu niezwykle przyjemnie.

Płatki uszu

Płatki uszu to część ciała, której większość z nas  w ogóle nie dostrzega. Tymczasem czułe pocałunki i lizanie tej części ciała potrafi doprowadzić faceta do ekstazy. Pamiętaj o tym i przetestuj tę wiedzę przy najbliższej okazji.

Dodaj komentarz