Masaż Uroda

Masażery shiatsu

masazery-shiatsu

Urządzenia do masażu shiatsu wyposażone są w rotacyjne końcówki, które uciskają mięśnie i dodatkowo wibrują.

Kombinacja tych ruchów doskonale rozluźnia i przynosi korzyści nie tylko dla ciała, ale i ducha. Punktowy, powierzchniowy, statyczny lub dynamiczny ucisk odpowiednich miejsc jednocześnie odpręża i stymuluje nasze mięśnie.

Masażery dają możliwość masaży uciskowych i wibracyjnych indywidualnie lub w połączeniu. Łagodny dotyk i przyjemny ucisk pobudza przepływ energii życiowej. Celem masażu jest likwidacja napięć oraz uzyskanie harmonii pomiędzy ciałem i umysłem, dzięki optymalnemu przepływowi energii. Wariantem urządzenia shiatsu jest poduszka do masażu karku i pleców, której budowa pozwala na wykorzystanie jej do masażu stóp i nóg. Końcówki masujące obracają się w niej parami w przeciwnym kierunku, zapewniając intensywny ucisk.

Urządzenie może być wyposażone w funkcję ogrzewania, co zwiększa skuteczność rozluźnienia zesztywniałej muskulatury. Regularne stosowanie masażu shiatsu wpływa na poprawę samopoczucia i utrzymywanie ciała w dobrej kondycji.

Anna J

Komentarze (7)

drobina

6 lat temu

Muszę pomyśleć o tym urządzeniu:-X zachęciła mnie informacja, że przynosi ono korzyści dla ducha:-X
Chętnie to sprawdzę:-):P

dulcynea

6 lat temu

Podoba mi się to urządzenie , potrzebuję rozluźnienia i relaksu. A najważniejsze można go zrobić samodzielnie.
Muszę się rozejrzeć za tym urządzeniem:-X

Emilly27k

10 lat temu

Ja mam zdanie negatywne odnośnie takich urządzeń.Może są dobre , ale nie ma jak własnoręczny masaż wykonany dłońmi.

pati25

10 lat temu

Opis tego urządzenia brzmi zachęcająco.Mogłabym spróbowć ale nie mam.Sąsiadka ma taki fotel masujący.Usiadłam i włączyłam wibracje.To nie dla mnie

danatwa

11 lat temu

Niestety nie spotkałam się jeszcze z tymi urządzeniami. Dziś w jednym super marketów testowałam urządzenie które można było położyć na fotelu i świetnie masowało ale nie tak się nazywało.

onlyshira

11 lat temu

O coś naprawdę fajnego jeżeli faktycznie daje takie efekty jak shiatsu to nic tylko polecić. W ogóle polecam sam masaż shiatsu czy to zrobiony przez masażystkę czy za pomocą tegoż urządzenia.Naprawdę przynosi niesamowitą ulgę

Zostaw komentarz