Miłość i związki

Małe rzeczy, w których ukryta jest miłość

małe rzeczy

Bardzo często ich nie doceniamy lub kompletnie nie dostrzegamy. A są jak promienie słońca, które przeganiają pochmurny dzień. Sprawiają, że stajemy się bardziej zakochani i szczęśliwi. To małe rzeczy, w których ukryta jest miłość. Czy potraficie je dostrzec?

Mnóstwo drobiazgów do zakochania

Prawdziwe uczucia kryją się w małych gestach, słowach, w drobiazgach, które nie zawsze potrafimy dostrzec. Niewiele wystarczy, by wywołać uśmiech na twarzy, i sprawić, że serce zabije mocniej. Niekiedy jedno zdanie wystarczy, by poczuć się najszczęśliwszą osobą na świecie. W związku, gdy przychodzi szara rzeczywistość, warto nie zatracić tego poczucia. Małe rzeczy potrafią spowodować, że jeszcze bardziej się w sobie zakochamy. To dzięki nim, nasz prywatny świat staje się piękniejszy. I pewnie nie zdajecie sobie sprawy, że każdego dnia wam one towarzyszą. Rozejrzyjcie się uważnie, poobserwujcie i zacznijcie doceniać, to co jest blisko was.

Kawa na dzień dobry

Kobiety są emocjonalne. Zwykle dużo mówią, a wręcz nie mogą przestać gadać jak nakręcone. Ale za to nas kochają. Mężczyźni są zaś bardziej skryci, jeśli chodzi o uczucia. Trudno im o nich rozmawiać. Zdecydowanie wolą działać. Nie każdy facet jest typem romantyka. Choć nawet, jeśli tak twierdzi, sam nie zdaje sobie sprawy z pewnych gestów, które my odbieramy jako romantyczne i czułe. Kawa na dzień dobry, przygotowana dla kobiety przez jej ukochanego, to idealny początek dnia. Taka mała rzecz, a jak cieszy. Pobudza i to dwuznacznie… Poranki w takim stylu nie mogą być nieudane. Warto docenić taki gest.

Nieustanne zainteresowanie

Nie ma nic gorszego, jak brak zainteresowania. W relacji z partnerem pragniemy, by był on częścią naszego życia. Nie zapominajmy więc, że on także ma swoją pracę i pasję. Wykazując zainteresowanie jego sprawami, spajamy relację. Jeśli on dzwoni do Ciebie, choć jest wykończony i marzy tylko, by odespać ciężki dzień w pracy, jesteś dla niego kimś ważnym. Ty też pokaż, że imponuje Ci jego hobby czy podziwiasz go, za wytrwałość. Nigdy o tym nie zapominaj.

Pożyczone z jego szafy

Kobieta w sukience wygląda seksownie i elegancko. Ale faceci lubią kobiety także w naturalnej odsłonie, kiedy przechadzają się po mieszkaniu w jego koszuli i rozpuszczonych włosach. Zakładasz jego bluzę, gdy jest ci zimno? Śpisz w jego koszulce? Chcesz być blisko i to się czuje. Facet też to dostrzega. Nie bój się pożyczyć coś z męskiej szafy. Pamiętasz, jak facet oddał ci swoją kurtkę lub bluzę, byś nie marzła na zewnątrz? W takim geście też kryje się uczucie.

Pocałunki bez powodu

miłośćPocałunek to tak specyficzny gest, że może oznaczać wiele. Wszystko zależy od tego jak i kogo całujemy. Warto obdarzać mężczyznę pocałunkami także bez powodu. Możesz obudzić go całując, co z pewnością pozytywnie go zaskoczy. A może facet całuje cię w czoło czy włosy? Troszczy się i darzy cię wyjątkowym uczuciem. Chce cię chronić i nie pozwoli, by stała się tobie krzywda. Pocałunki oddają miłość, przywiązanie i tęsknotę. W tych małych gestach, jest tak wiele ciepła i emocji.

Moglibyśmy wymienić jeszcze mnóstwo drobiazgów, które świadczą o uczuciach. Sęk w tym, by w końcu je zauważyć i cieszyć się z tych wszystkich małych rzeczy, każdego dnia.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

Aneta

6 lat temu

Ja staram sie interesować pasja mojego męża, chociaż czasem niewielę rozumiem z tego co mówi mi o naświetlaniu, migawce, itp (jest fotografem). Ja sobie cenie to, że każdego ranka dostaje pyszną kawę 🙂

dulcynea

6 lat temu

Takie małe dowody miłości są bardzo przyjemne dla obu stron.
Kiedy ja pójdę po świeże bułeczki, mój mąż przygotuje w tym czasie kawę. Kupi bilety na ulubiony spektakl , choć on za tym nie przepada.
A ja rewanżuję się kupnem biletu na mecz jego drużyny 🙂

Zostaw komentarz