Kultura Styl życia

Maja w ogrodzie. Jesień-zima – Maja Popielarska

Maja w ogrodzie. Jesień-zima

Najbardziej znana w Polsce propagatorka pielęgnacji zieleni, Maja Popielarska, podpowie jak uczynić ogród efektownym także jesienią. Dowiemy się także, jak bezpiecznie przygotować go do zimy, by wiosną rozkwitł najpiękniej jak to możliwe.

 

PREMIERA jesienno-zimowej części porad i cennych informacji na temat uprawy ogrodu dla początkujących i zaawansowanych już 30 czerwca 2019.

 

Z pomocą książki Maja w ogrodzie. Jesień-zima z powodzeniem założysz swój pierwszy ogród, zasięgniesz jedynej w swoim rodzaju inspiracji, wprowadzisz zmiany ilościowe i jakościowe, wreszcie pokonasz szkodniki i wszelkie choroby roślin. Co najważniejsze – nie przestaniesz zachwycać się własnym ogrodem, wzbudzisz podziw rodziny i sąsiadów.

W książce znajdziesz:

  • rady, jak ochronić rośliny przed szkodnikami oraz chorobami, i jak je zwalczać,
  • pomysły na aranżację przydomowej przestrzeni,
  • jak zabezpieczyć kwiaty i krzewy by bezpiecznie przetrwały zimę,
  • informacje o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki,
  • podpowiedzi, co zrobić, by ogród lub inny, pielęgnowany przez nas kawałek zieleni
  • pięknie się prezentował o każdej porze roku.

Maja Popielarska dziennikarka, poprzednio prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Od wielu lat związana z telewizją TVN. W programie Maja w ogrodzie już od 15 lat uczy widzów jak dbać o roślinność, a także dzieli się z nimi swoją ogrodniczą pasją. Laureatka nagrody branży ogrodniczej Zielony Laur, które zostało jej przyznane za budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie. Autorka bestsellerowych poradników, w tym 12 miesięcy z Mają PopielarskąKalendarium prac w ogrodzie i na tarasie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Komentarze (4)

Zostaw komentarz