Uroda

L`Oreal Volume Million Lashes, czyli tusz, który pokochały miliony

L`Oreal Volume Million Lashes

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez podkreślonych rzęs. My także należymy do tego grona. Dobra maskara powinna wydłużać i pogrubiać włoski, nadając spojrzeniu zmysłowości. Jak sprawdził się u nas L`Oreal Volume Million Lashes, czyli tusz, który pokochały miliony kobiet na całym świecie?

Wydłużenie

Maskara L`Oreal Volume Million Lashes jest jednym z tych tuszy, które cudownie unoszą włoski od nasady aż po same końce. W rezultacie te sprawiają wrażenie spektakularnie długich. Dobrze wytuszowane rzęsy sięgają przestrzeni pod łukiem brwiowym. Jest to niewątpliwie tusz o silnych właściwościach wydłużających. Nie przypuszczałam, że moje włoski mogą poszczycić się taką długością, dopóki go nie użyłam.

Pogrubienie

Omawiana maskara pogrubia włoski, aczkolwiek nieco słabiej niż maskary o włochatych szczoteczkach. Niemniej efekt końcowy jest satysfakcjonujący. Rzęsy zyskując nieco na objętości. Można zrezygnować z doklejania kępek.

L`Oreal Volume Million Lashes

Podkręcenie

Moje rzęsy są podatne na podkręcenie. Nie trzeba do tego celu używać zalotki. Wystarczy tuszować włoski od ich nasady, wtedy te ładnie się podkręcają. Maskara L`Oreal Volume Million Lashes bardzo dobrze z nimi współpracuje.

Kolor

Omawiany tusz do rzęs jest czarny i tym samym czyni nasze spojrzenie niezwykle wyrazistym. Mnie jako naturalną brunetkę bardzo cieszy intensywny odcień maskary. Ten świetnie się stapia z moim typem urody.

Trwałość

Na moich rzęsach maskara L`Oreal Volume Million Lashes utrzymuje się w stanie nienagannym przez cały dzień. W tym czasie nie kruszy się, nie tworzy efektu ksero pod łukiem brwiowym, nie rozmazuje się też na skórze. Tusz można bez problemu zmyć zwykłym płynem micelarnym.

Szczoteczka i rozczesywanie

Mamy tutaj do czynienia z silikonową szczoteczką, która ma mnóstwo drobnych igiełek. W rezultacie perfekcyjnie rozkłada maskarę, nie sklejając przy tym włosków. Te sprawiają wrażenie dobrze rozczesanych i prezentują się niezwykle estetycznie.

Cena i dostępność

Kultową maskarę L`Oreal Volume Million Lashes znajdziemy niemal w każdej drogerii. Jej regularna cena wynosi ok. 64 zł, na szczęście bardzo często można ją kupić dużo taniej.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz