Dla zdrowia Opinie

Lily of the Desert – produkty na bazie aloesu

lily-of-the-desert-produkty-na-bazie-aloesu

Lily of the Desert to spółka która zrzesza właścicieli organicznych plantacji aloesu, która zajmuje się przetwarzaniem tej unikalnej rośliny w celu wytwarzania wielu wyjątkowych produktów.

Aloes, wykorzystywany do produkcji kosmetyków, żeli, napojów oraz suplementów tej firmy, jest uprawiany w dwóch miejscach: w dolinie Rio Grande w Teksasie oraz na pustyni w Meksyku. Główna siedziba firmy znajduje się w Denton, w Teksasie.

Lider w branży

Produkty marki Lily of the Desert są liderem w branży produkcji naturalnych produktów na bazie aloesu. Mottem firmy jest zachowanie pełni właściwości wszystkich związków pochodzenia naturalnego oraz współpraca z siłami natury. Dzięki takiemu podejściu, kilenci mogą być pewni jakości kupowanych preparatów.

Produkty na bazie aloesu i ich wyjątkowe właściwości

O tym jak cudowną rośliną jest aloes nie trzeba chyba nikomu mówić. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza organizm z toksyn, wyraźnie odmładza, wspomaga działanie układu immunologicznego oraz pracę narządów wewnętrznych oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu. Warto więc korzystać z jego cudownych właściwości leczniczych.

W swojej ofercie firma posiada: żele, maści, balsamy, szampony i odżywki do włosów, płyny do higieny jamy ustnej, wodę smakową, napoje, soki, suplementy wzmacniające stawy i kości oraz wiele, wiele innych.

Źródła zdjęć: lilyofthedesert.com

Redakcja

Dodaj komentarz