Opinie Świat mody

Letnie inspiracje Freya

letnie-inspiracje-freya

Afrykańskie klimaty w niezwykłym vintage designie! Delikatne kwiatki i falbanki przywodzą na myśl pocztówkowe dziewczęta. W połączeniu z gorącym klimatem podnoszą temperaturę na plaży!

Poczuj żar!

Energia pochodzi z Twojego wnętrza. Słońce unosi się nad horyzontem ale prawdziwa siła jest właśnie tutaj. W olśniewającej gamie kolorów i cudownych fasonach strojów kąpielowych marki Freya. Świetne dopasowanie do miseczki JJ.

Freya jest brytyjska marką, która oferuje bieliznę oraz stroje kąpielowe dla kobiet w szerokiej ofercie rozmiarowej (60-85 B-K). U boku marek Fantasie, Fauve, Elomi oraz Huit tworzy Grupę Wacoal Eveden, która prężnie rozwija się na rynku światowym. Freya to świetny design i sprawdzone oraz konstrukcje bielizny. Freya to wysokiej jakości stroje kąpielowe, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami. Freya to bielizna i odzież sportowa profesjonalnie przygotowana dla najbardziej wymagających fanów sportu. Freya to piżamy, które dzięki wysokiej jakości i świetnej stylistyce dają kobietom pełne poczucie komfortu podczas noszenia. Zawsze krok przed innymi, zawsze na wysokim poziomie, zawsze pełna stylu i klasy: Freya.

źródło materiałów: www.fashionPR.pl

Freya

Dodaj komentarz