Styl życia

Leśne motywy we wnętrzach

plakat las mgła

Las potrafi być niesamowicie wyciszającym i relaksującym miejscem – nic dziwnego, że tak wielu z nas decyduje się na leśny motyw w dekoracji pomieszczeń. Zieleń drzew wnosi do wnętrz przyjemny powiew natury, harmonię oraz dobrą energię. Obok klasycznych obrazów prezentujących leśne krajobrazy, warto wykorzystać także plakaty. Dekoracje ścienne w mniej zobowiązującym wydaniu to propozycja dla osób ceniących przyrodę i inspirowane nią, akcenty w pomieszczeniu. Co wybrać, żeby wyeksponować charakter wnętrz urządzonych w duchu skandynawskiej prostoty, rustykalnie i eklektycznie? Jaki plakat las sprawdzi się doskonale w nowoczesnym salonie? O tym poniżej!

Piękno leśnej scenerii w zasięgu wzroku

Czy istnieje lepszy sposób na zatrzymanie magii lasu, niż wykorzystanie leśnego krajobrazu? Przy pomocy dekoracji ściennej wniesiemy do wnętrza powiew przyrody i pozytywną energię – taka sceneria sprzyja regeneracji i efektownemu wypoczynkowi. Leśna polana pogrążona we mgle – któż z nas nie zachwyca się tajemniczością i urokiem takich miejsc? Las przywodzi na myśl ciszę, spokój, harmonię natury. Przebywanie w nim pomaga zachować pogodę ducha, dobre zdrowie i równowagę. Mieszkańcy miejskich obszarów mogą mieć problem z regularnym spacerowaniem wśród drzew, z dala od zgiełku. Co zatem zrobić, by zatrzymać cząstkę lasu w swoim życiu? Dekoratorzy marki Redro stawiają w takiej sytuacji na plakaty z leśnymi krajobrazami.

Plakat las – doskonałe dopełnienie skandynawskiej aranżacji

plakat las czarno biały

Plakaty inspirowane światem przyrody prezentują się pięknie we wnętrzach urządzonych w duchu skandynawskiej prostoty – estetycznie komponują się nie tylko w zestawieniu ze śnieżną, charakterystyczną bielą ścian, ale także z elementami wystroju wykonanymi z naturalnych materiałów. Leśny pejzaż będzie efektowną dekoracją pomieszczenia, którego bazę stanowią drewniane meble, miękkie tkaniny i klimatyczne dodatki. – Wnętrze wzbogacone o scenerię z lasem pogrążonym we mgle zyska na wyjątkowej atmosferze. Detal ścienny w czarno-białej kolorystyce uwydatni stylistykę pomieszczenia i doda aranżacji subtelności – sugeruje dekoratorka marki Redro. Las plakat prezentujący nostalgiczny krajobraz stanie się odskocznią od miejskiej codzienności – będzie sprzyjać relaksowi, dlatego może zostać wykorzystany w salonie zaaranżowanym w stylu skandynawskim. Pejzaż leśny oprawiony w ramę warto zastosować do ożywienia przestrzeni nad sofą lub komodą – odświeży wystrój.

Plakat las – który wybrać?

plakat las salon

Wśród propozycji marki Redro nie brakuje plakatów z pejzażami i leśnych, efektownych kompozycji w nowoczesnym wydaniu. Które dekoracje najlepiej wpasują się w nasze wnętrza? Malarskie krajobrazy sprawdzą się świetnie zarówno w rustykalnym, jak i eklektycznym wnętrzu – wniosą do przestrzeni kolor i harmonię. Nowoczesny plakat lasu może zostać wykorzystany także do oprawy minimalistycznie urządzonych pomieszczeń – ożywi stylizację. W eleganckich i klasycznych salonach warto zastosować panoramę z przeważającymi odcieniami zieleni. – Plakat będzie się dobrze prezentować w połączeniu z drewnem i cegłą. Uwydatni charakter wnętrza i nasze przywiązanie do natury – podkreśla dekoratorka marki.

Plakaty z motywem lasu polecamy wszystkim miłośnikom dodatków wnętrzarskich inspirowanych światem przyrody. Tego typu akcent uczyni nasze wnętrza przyjemniejszymi w odbiorze – stworzy w nich klimat i nada stylizacjom efektowny wygląd. Las budzi pozytywne skojarzenia. Wykorzystanie plakatu z takim krajobrazem stanowi doskonałe rozwiązanie u osób ceniących życie w zgodzie z naturą i piękno przyrody.

Tekst partnera

Dodaj komentarz