Kultura Styl życia

Kurs na miłość – Roma J. Fiszer

Kurs na miłość

Kurs na miłość to piękna i wzruszająca historia o niezwykłym uczuciu. Roma J. Fiszer potrafi wprowadzić czytelnika w świat emocji tak, że nie potrafi się on oderwać od poruszającej lektury.  Jej książki uczą empatii i otwierają nas na uczucia.

Dlaczego ludzie tak łatwo się rozstają?

W dzisiejszych czasach wiele osób wybiera drogę na skróty. Zamiast dać miłości jeszcze jedną szansę, popracować nad związkiem, wyjaśnić sobie zaistniałe nieporozumienia, wolimy rozstać się i zerwać ze sobą kontakt.

Uderzenie pioruna sycylijskiego

Wojciech i Joanna próbują dojść do siebie po nieudanych związkach oraz źle ulokowanych uczuciach. Pewnego dnia wpadają na siebie w gdyńskiej marinie. Obydwoje od razu czują te emocje, które towarzyszą trafieniu pioruna sycylijskiego. W związku z tym umawiają się na przyszły rok na odbycie wspólnego, półrocznego rejsu.

Narastająca wzajemna fascynacja

Tak, jak postanowili, tak robią. Wojciech i Joanna wyruszają we wspólny rejs, podczas którego odkrywają swoje pasje i charaktery. Z każdą wspólnie spędzoną godziną poznają się coraz lepiej, a wzajemna ekscytacja rośnie.

Czy miłość pokona przeszkody?

Niestety, podróż jachtem zakończy się dla Joanny już po miesiącu. Gdy dojdzie do rozłąki, kobieta nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, że to, co poczuła do Wojciecha, to właśnie miłość. Czy jednak on odwzajemnia jej uczucia? Zanim dojdzie do szczerej rozmowy o emocjach, ich relacja zostanie poddana niejednej próbie. Tych dwoje czeka mnóstwo dziwnych wydarzeń, którym będzie towarzyszyło odkrywanie wzajemnych sekretów.  Jednak mocno wyryte w pamięci wspomnienie o miłosnym uniesieniu może pomóc przetrwać uczuciu niejeden sztorm.

Poczuj wiosnę w swoim sercu

Kurs na miłość to świetnie skonstruowana powieść obyczajowa, którą za sprawą lekkiego pióra Romy J. Fiszer czyta się naprawdę przyjemnie.  To jedna z tych książek, które można pochłonąć w jedno popołudnie. Podczas lektury powieści Kurs na miłość poczujesz atmosferę zbliżającej się wiosny, która dla wielu z nas oznacza nowy początek.

Komentarze

Zostaw komentarz