Seks

Kulki gejszy pomogą ci czerpać większą satysfakcję z seksu

kulki gejszy

Kulki gejszy pomagają w treningu mięśni Kegla, które z kolei odgrywają istotną rolę w procesie oddawania moczu. Kobiety, które mają je dobrze wyćwiczone, rzadziej cierpią na nietrzymanie moczu. Nic dziwnego, że kulki gejszy w obiegowej opinii zapisały się jako gadżety odgrywające istotną rolę w profilaktyce NTM.  Tymczasem z ich pomocą możesz też czerpać większą satysfakcję z seksu.

Dbaj o udane życie erotyczne!

Erotyczne igraszki nie tylko stanowią źródło przyjemności, ale też zbliżają do siebie partnerów i wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Osoby, które regularnie uprawiają seks, cieszą się lepszą odpornością i rzadziej zapadają na depresję. Nic dziwnego, że udane życie erotyczne jest istotne dla każdej z nas.

Dlaczego pochwa przestaje być ciasna?

Jako dziewice miałyśmy bardzo wąskie ujście pochwy. Pozwalało ono wypływać na zewnątrz krwi menstruacyjnej. Jednak wraz z odbyciem pierwszego stosunku i defloracją, stało się ono zdecydowanie szersze. Jedne kobiety są drobno zbudowane i ich pochwa jest dość ciasna, co zapewnia intensywną stymulację obojgu partnerów. Drugie mają naturalnie szerszą waginę. Poza tym u każdej kobiety pochwa ulega rozluźnieniu po porodzie, co utrudnia czerpanie satysfakcji z erotycznych igraszek.

Silne mięśnie Kegla pozwolą ci czerpać satysfakcję z seksu

Masz wrażenie, że odkąd urodziłaś dziecko, jesteś zbyt luźna? Zarówno tobie, jak i twojemu partnerowi trudno osiągnąć orgazm. Nie czujesz go w sobie, a i jemu brakuje intensywnej stymulacji, ponieważ tarcie jest zbyt niskie. Na szczęście można temu zaradzić. Jednym ze sposobów jest zmiana pozycji. Drugim intensywny trening mięśni Kegla. Zadbaj o nie już dziś, korzystając z kulek gejszy. Dzięki nim zyskasz silne mięśnie Kegla, które możesz zaciskać w trakcie penetracji i tym samym czerpać większą satysfakcję z seksu. Jeśli wyćwiczysz tę część ciała, twój mężczyzna także będzie szczęśliwy. Trening mięśni Kegla to inwestycja w wasz związek.

Jakie kulki gejszy wybrać?

Do codziennego treningu mięśni Kegla polecamy piękne kulki gejszy wykonane w 100% z silikonu, które są polecane przez lekarzy. Posiadają one wibracje, których poziom można regulować od delikatnego po intensywny.  Z pomocą pięknych kulek gejszy wzmocnisz mięśnie dna miednicy, co pozwoli nie tylko czerpać większą satysfakcję z seksu, ale też uniknąć problemów z nietrzymaniem moczu w przyszłości. Dodatkowym atutem omawianego modelu jest cicha praca, co pozwala na dyskretny trening w miejscach publicznych. Piękne kulki gejszy po umieszczeniu wewnątrz pochwy szybko rotują.

Mięśnie Kegla najlepiej ćwiczyć, będąc w ruchu, np. spacerując, robiąc coś w domu.  Piękne kulki gejszy można stosować od kilku minut do kilku godzin dziennie.  Dzięki specjalnemu wgłębieniu na palec nie musisz obawiać się, że nie będziesz potrafiła włożyć lub wyciągnąć kulek z pochwy. Piękne kulki gejszy są polecane przez lekarzy, bowiem zostały wykonane w 100% z silikonu, który nie wykazuje właściwości alergizujących i w związku z tym może mieć kontakt z tak delikatnymi miejscami jak pochwa. Pełną ofertę kulek gejszy znajdziesz na stronie internetowej Skleperos24.pl

Tekst powstał przy konsultacji ze Skleperos24.pl

Komentarze (5)

Zostaw komentarz