Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Księżna Kate odwiedzi Polskę

księżna Kate

Ślub Kate Middleton i księcia Williama był wielkim wydarzeniem nie tylko dla Brytyjczyków. Cały świat podziwia skromną Kate, w której wielu widzi niezapomnianą Dianę. Jedna z najsłynniejszych par na świecie odwiedzi w tym roku nasz kraj. Księżna Kate, wraz z mężem pojawi się w Polsce już tegorocznego lata.

Kate i William

Historia ich miłość zaczęła się na studiach. Powstał nawet film i mnóstwo reportaży, które przedstawiały losy dwójki zakochanych. Dziewczyna podobna do miliona innych zdobyła serce księcia, a jej życie zamieniło się w bajkę. Kate Middleton od razu zyskała sympatię kobiet na całym świecie. Ładna i skromna dziewczyna przypominała księżną Dianę. W dodatku jej nienaganny styl i zamiłowanie do sieciówek jest wciąż powielane. Sukienki znikają ze sklepów w mgnieniu oka. Księżna Kate angażuje się w liczne akcje charytatywne, więc tym bardziej kocha ją społeczeństwo, nie tylko Wielkiej Brytanii. Niedługo przypadnie kolejna rocznica ślubu książęcej pary, który odbył się w 2011 roku. Bajkowa suknia Kate do tej pory stanowi inspirację dla licznych panien młodych. Kate i William to zdecydowanie piękna para, która już wkrótce odwiedzi nasz kraj.

Wizyta Kate w Polsce

Z pewnością będzie to wielkie wydarzenie polityczne i towarzyskie. Kate i William przyjadą do Polski w lipcu. Książęca para będzie miała napięty grafik. Oczywiście spotka się z naszym prezydentem Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim. Nie obejdzie się także bez zwiedzania Warszawy czy uroczystego bankietu z udziałem ważnych osobistości oraz gwiazd. Rodzina królewska z pewnością spędzi wyjątkowy czas w pięknej stolicy i będzie miała okazję lepiej poznać polską kulturę, z której możemy być dumni. Przyjazd tak ważnych osób zawsze wywołuje sporą sensację w świecie mediów, więc i tym razem możemy liczyć na obszerne relacje z wizyty tej wyjątkowej pary.

Księżna Kate wśród polskich gwiazd

Wiele osób zapewne marzy o spotkaniu z księciem i księżną. Jednak tylko nieliczni będą mogli dostąpić tego zaszczytu. Na uroczystym bankiecie, wyprawionym z okazji przyjazdu książęcej pary pojawią się osobistości ze świata kultury, nauki czy biznesu. Wśród nich nie zabraknie polskich gwiazd, które wyróżniają się talentem, osobowością i stylem. Do wzięcia udziału w wydarzeniu została zaproszona znana polska aktorka – Małgorzata Kożuchowska. W pełni rozumiemy wybór, gdyż aktorka zdecydowanie wyróżnia się stylem i elegancją oraz wysoką kulturą osobistą. Kto jeszcze będzie mógł choć przez chwilę porozmawiać z księżną Kate i księciem Williamem. Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce.

książęca paraPara odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy, co potwierdził prezydencki minister. Przedstawiciele polskich władz pragną, by pobyt nie miał tylko charakteru oficjalnego, stąd w planie wizyty czas na zwiedzanie czy udział w bankiecie. Pozostaje nam wyczekiwać na przyjazd pary i wrażenia z całego wydarzenia.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

dulcynea

5 lat temu

Piękna i ciekawa kobieta , bardzo chętnie obejrzę telewizyjny przekaz .
Taka książęca para to u nas w kraju niecodzienna wizyta .
A Warszawa pewnie będzie nieco „sparaliżowana” . A może nie będzie tak źle !

pati25

5 lat temu

Księżna Kate budzi podziw na całym świecie.Jej przyjazd z księciem Williamem będzie ogromnym wydarzeniem.Obejrzę w tv z ciekawością 🙂

Mindi

5 lat temu

Księżna Kate i książe William to ciekawe osobistości tego wieku. Myślę, że będzie transmisja w telewizji i z ciekawością ją obejrzę. Faktycznie i mnie się podoba klasa jaką przedstawia księżna Kate. Jej postawa wiele mówi.

Aneta

5 lat temu

Pół Warszawy zapewne znowu będzie sparalizowane 😉 A poważnie – rzeczywiscie ciekawe wydarzenie. Jest jakiś specjalny cel tej wizyty?

Zostaw komentarz