Kultura Styl życia

Kronika wypadków życiowych – Eve Makis i Anthony Cropper

kronika wypadków życiowych

2 listopada 2018 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się wyjątkowa książka –  Kronika wypadków życiowych autorstwa Eve Makis i Anthony Croppera.  Autorzy, którzy na co dzień sami piszą oraz uczą pisania, opracowali świetną metodę pozwalającą nie tylko uwolnić kreatywny potencjał, ale również otworzyć się na własne przeżycia i nauczyć je uzewnętrzniać. Piękna szata graficzna zachęca i uprzyjemnia użytkowanie Kroniki.

 

O KSIĄŻCE:

 

To może być twoja opowieść…

Dzięki „Kronice wypadków życiowych” wyruszysz w podróż, która pozwoli ci lepiej poznać samego siebie. Spróbuj ustalić pochodzenie twojego nazwiska, przywołaj najwcześniejsze wspomnienia, zastanów się, czego dokonałeś i jaki wywarłeś wpływ na otaczającą cię rzeczywistość.

Pobaw się słowami, przepędź demony, przywołaj magiczne chwile szczęścia. Pisanie własnej historii to świetna zabawa, dzięki której pozostawiamy po sobie trwały ślad. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? W tej książce znajdziesz wszystkie potrzebne podpowiedzi. Otwórz ją i po prostu zacznij pisać.

 

TEN PAMIĘTNIK ZABIERZE CIĘ W PODRÓŻ WGŁĄB SIEBIE. POZWOLI CI ZEBRAĆ NAJWAŻNIEJSZE CHWILE I WSPOMIENIA ORAZ ROZWINĄĆ KREATYWNOŚĆ.

DLA KOGO POWSTAŁA KRONIKA WYPADKÓW ŻYCIOWYCH?

Kronika wypadków życiowych jest dla wszystkich: pisarzy i nie-pisarzy, nauczycieli i uczniów, idealna książka dla każdego, kto szuka inspiracji lub pomysłowych sposobów na poznanie własnej historii życia.

To twoja historia.

Kronika zabierze Cię w podróż do samopoznania, od źródeł twojego nazwiska i najwcześniejszych wspomnień, po to, co wymyślisz i jak zmienisz świat. Ta ozdobiona grafikami w stylu vintage książka jest wypełniona pomysłowymi i przystępnymi podpowiedziami jak pisać, a także wskazówkami dla każdego, kto chce udokumentować swoje życie i odkryć swoją kreatywność.

Chcesz poćwiczyć swoje mięśnie pisania, przeżywać momenty magii, znaleźć sens życia, bawić się i pozostawić trwałą spuściznę? Kronika wypadków życiowych pokaże ci jak.

Ta innowacyjna koncepcja została opracowana jako projekt Arts Council, który ma pomóc ludziom odnaleźć się w ich życiu. Współpracując z różnymi grupami, od uchodźców po osoby starsze i więźniów, odniosła ogromny sukces w odkrywaniu historii, które w przeciwnym razie nigdy nie zostałyby powiedziane.

 

O AUTORACH:

EVE MAKIS pisze w pociągach, samolotach i w samochodzie, kiedy czeka, aż jej syn skończy mecz piłki nożnej. Czerpiąc z historii własnej rodziny, napisała cztery powieści i nagrodzony przez krytykę scenariusz.

ANTHONY CROPPER uczy kreatywnego pisania. Kiedy nie uczy, pisze książki i słuchowiska radiowe, a kiedy nie pisze, gra na perkusji w swoim zespole.

Oboje wykładają kreatywne pisanie w Uniwersytecie Trent w Nottingham.

Tytuł: Kronika wypadków życiowych

Tytuł oryginału: The Accidental Memuar

Autor: Eve Makis & Anthony Cropper

Rodzaj: rozwój osobisty

ISBN: 978-83-2764-020-8

Ilość stron: 128

Dodaj komentarz