Seks

Krępujące sytuacje podczas seksu, który przydarzają się każdemu

krępujące sytuacje podczas seksu

Seks to świetna zabawa i sposób, aby być naprawdę blisko siebie. Niestety, nie zawsze wszystko wygląda różowo, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Przedstawiamy krępujące sytuacje podczas seksu, które przydarzają się każdemu.

Nie potraficie założyć prezerwatywy

Czasem jest cudownie, obydwoje jesteście mega podnieceni, macie ochotę kochać się tu i teraz. Niemniej jesteście odpowiedzialni i pamiętacie o zabezpieczeniu. Wyciągacie prezerwatywy i wtedy zaczyna się problem. Najpierw nie umiecie dobrać się do kondoma, a trzeba go otwierać bardzo ostrożnie, żeby nie uszkodzić, a potem macie problem z jego założeniem. Gdy w końcu wam się to udaje, on ze stresu ma problemy z erekcją i musicie od nowa rozpoczynać grę wstępną.

On nie może utrzymać erekcji

Jest naprawdę wspaniale, jesteście na siebie napaleni, atmosfera sprzyja erotycznym igraszkom. Zarówno ty, jak i on macie ochotę kochać się aż do rana, a tymczasem on ma problemy z erekcją. Cóż, tak się czasem zdarza, że stresu mężczyzna ma problem, aby utrzymać wzwód. Tak bardzo chce dobrze przed tobą wypaść, że aż traci kontrolę nad swoim ciałem. Spokojnie, w takiej sytuacji możecie się zrelaksować podczas gry wstępnej i jeśli się uda odbyć stosunek nieco później.

Twoja pochwa jest za sucha

Macie wielką ochotę na seks, ale twoja pochwa jest za sucha, pomimo iż on przygotował dla ciebie naprawdę długą i namiętną grę wstępną. Cóż, czasem tak się zdarza, gdy korzystasz z antykoncepcji hormonalnej. Tabletki, które chronią cię przed ciążą, mogą też prowadzić do suchości pochwy. Aby uniknąć dyskomfortu, zawsze warto mieć pod ręką lubrykant.

Twoja pochwa wydaje dziwne dźwięki

Gdy zmieniacie pozycje podczas seksu, do pochwy przedostaje się powietrze. Ono musi jakoś znaleźć ujście, dlatego pojawiają odgłosy charakterystyczne dla wypuszczania gazów. Choć obydwoje wiecie, że to normalne, to jednak zaistniała sytuacja troszkę was krępuje.

On popycha twoją głowę w kierunku swojego penisa

On chce seksu oralnego, a ty niekoniecznie masz na to ochotę. Obydwoje czujecie się zażenowani w zaistniałej sytuacji. On tym, że próbuje cię zmusić do fellatio, na które nie masz ochoty. A ty faktem, że on oczekuje czegoś, co niekoniecznie ci się podoba. Tak oto powstaje niezręczna sytuacja.

Orientujesz się, że orgazmu nie będzie

Czasem tak po prostu jest i nie wynika to z faktu, że on się za mało stara, a ty jesteś oziębła. Po prostu czasem po prostu jest bardzo przyjemnie, ale do wielkiego O troszkę brakuje. Warto jednak pamiętać, że seks powinien przede wszystkim sprawiać ci radość. A do tego orgazm wcale nie jest potrzebny.

Dodaj komentarz