Kultura Styl życia

Korporacyjny AS – Sandi Lynn

korporacyjny as

Szukasz romansu, którego główna bohaterka w ogóle nie chowa głowy w piasek, nie czeka na męską inicjatywę i po prostu bierze od życia to, na co ma ochotę? Lubisz silne kobiety, które nie boją się wyzwań i potrafią walczyć o swoje do samego końca? Korporacyjny AS jest właśnie dla ciebie. Jaką historię przygotowała dla nas tym razem Sandi Lynn?

Gdy wszystko wali się na głowę

Fiona pracuje w marketingu i świetnie sobie radzi. Gdyby nie jej interwencja, jej firma straciłaby kontakt z Nike. Fiona haruje ponad siły, a wszystko to, aby dostać awans. Spotyka się też z Johnem. Niestety, życie Fiony zmienia się o 180 stopni. Kobieta odkrywa, że partner zdradza ją z rudą pięknością. Co gorsza, przyprawia jej rogi już od pół roku. Fiona nie potrafi darować mu tej zniewagi i niszczy jego ukochane auto – nowe Audi. Jej plan jest przemyślany, dlatego też unika jej się uniknąć odpowiedzialności. Jej działanie nie umknęło jednak uwadze tajemniczego przystojniaka, który wcześniej w barze chciał jej postawić drinka.

Gdy po rozprawieniu się z Johnem Fiona jedzie do firmy, okazuje się, że jej upragniony awans otrzymała kobieta, przez którą agencja prawie straciła kontakt z Nike. Jej rywalka okazała się lepsza w łóżku. Jako kochanka właściciela została przez niego doceniona. Co ciekawe, Celia też jest ruda.

Korporacyjny AS – historia silnej kobiety, która lubi wyzwania

Fiona nie załamuje się i szuka dobrej posady w marketingu. Pozwalają jej na to świetne referencje, które wymusiła na swoim byłym szefie, grożąc mu wyjawieniem romansu żonie. Fiona ma już wyjeżdżać do Nowego Jorku, gdy dzwoni do niej macocha z informacją, że jej ojciec zmarł na zawał. Kobieta udaje się na  pogrzeb, a podczas odczytania testamentu wychodzi na jaw, że ojciec pragnął, aby stanęła za sterami rodzinnej firmy produkującej wina. Fiona niechętnie zgadza się na to rozwiązanie. Nie wie jednak, że Winslow Wine znajduje się na krawędzi bankructwa. Ma olbrzymie długi wobec dostawców, firmy nie stać na zakup surowców, na dodatek ojciec Fiony ukradł pieniądze z funduszu emerytalnego swoich pracowników.

Seks nie przyćmi umysłu Fiony

Jakby tego było mało, przystojniak z baru powraca. Okazuje się znanym biznesmenem, który pragnie uratować, a de facto przejąć biznes Fiony. Choć kobieta wdaje się w romans z Nathanem, zachowuje zdrowy rozsądek. Znakomity seks nie przyciemnia jej faktów, a te jasno pokazują, że biznesmenowi zależy na przejęciu pakietu kontrolnego akcji w Winslow Wine.  Czy miłość okaże się silniejsza od interesów? Jak potoczą się dalsze losy Fiony i Nathana? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w powieści Korporacyjny AS.

Sandi Lynn stworzyła naprawdę świetny portret psychologiczny głównych bohaterów. Na dodatek powieść jest pewna nagłych zwrotów akcji i ciętego języka. W rezultacie Korporacyjny AS to jedna z tych powieści, które czyta się szybko i przyjemnie.

Dodaj komentarz