Dzieje się Konkursy Najnowsze konkursy!

Konkurs: „Przypadki Callie i Kaydena”

konkurs-przypadki-callie-i-kaydena

Hipnotyzująca opowieść o przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości.

Dla Kaydena cierpienie w milczeniu było jedynym sposobem, by przeżyć. Jeśli miał szczęście, nie wychylał się i wypełniał polecenia, mógł przetrwać kolejny dzień. Jednak pewnej nocy, kiedy zdawało się, że jego szczęście – a może nawet i życie – właśnie się kończy, pojawił się anioł imieniem Callie. Kayden został ocalony…

Callie nie wierzyła w szczęśliwe zrządzenia losu. Przynajmniej od czasu swoich dwunastych urodzin, gdy odebrano jej wszystko. Kiedy najgorsze już minęło, dziewczyna pogrzebała uczucia i przysięgła nigdy nikomu nie zdradzić, co się naprawdę wydarzyło. Teraz, sześć lat później, nadal zmaga się z bolesną tajemnicą…

Gdy traf sprawia, że Kayden i Callie zaczynają uczęszczać do tego samego college’u, chłopak z determinacją postanawia poznać bliżej piękną dziewczynę, która odmieniła jego los. Jest przekonany, że Callie nie pojawiła się w jego życiu bez powodu. Im bardziej próbuje stać się częścią jej świata, tym mocniej uświadamia sobie, że tym razem to ona potrzebuje ocalenia…

Wygraj powieść Przypadki Callie i Kaydena!

Jeśli zaintrygowała cię historia młodych ludzi uczęszczających do tego samego college`u, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Zysk i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze powieści Przypadki Callie i Kaydena. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak zakończą się losy Callie i Kaydena? Wymyśl zakończenie i opisz je w dwóch-trzech zdaniach.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 24.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (20)

Emilly27k

8 lat temu

Pewnie, że tak miły dodatek do całości. Cieszymy się z wygranych innych, kiedy do nas uśmiechnie się słoneczko.
Miłe chwile są piękne.:)))

elle@elle

8 lat temu

dlatego wlasnie ja uwazam ,ze kazdy ma szanse i prawo do nagrod,nie tylko te osoby ktore aktywnie pisza ,niekotrzy po prostu nie moga,cieszmy sie ,ze portal rosnie i jest coraz bardziej znany,ja mam tu mnostow artykułów dopasowanych jak do mnie a konkurs uprzyjemnia dodatkowo zycie na portalu :)))

Emilly27k

8 lat temu

Nie ukrywam tego,że jestem zainteresowana losami bohaterów tej książki. Sam tytuł daje do myślenia.
Wena też ma znaczenie i zgodzę się z Tobą styl pisania.
Każdy ma swój pomysł , a czy się spodoba to już nie od nas zależy. Cieszmy się szczęściem z innymi.

elle@elle

8 lat temu

Nigdy z tym ocenianiem nie wiadomo do konca ,ja mylse ze czasem czyjas prace dobrze sie po prostu czyta,zachwyca stylem i pomyslowoscia :)))

Emilly27k

8 lat temu

Wysłałam odpowiedź na to pytanie.
Interesuje mnie co było brane pod uwagę oceniając prace na kreatywność. :)))

elle@elle

8 lat temu

tak biblioteki maja za malo nowosci ale bardzo sie staraja ,ksiazki sa teraz drogie niestety ,a jeszcze jak porzadnie wydane to juz w ogole :)))

Emilly27k

8 lat temu

Właśnie wiem,że są kolejki za książkami.
Za mało funduszy przeznaczanych na książki i stad są występujące braki na półkach z książkami.

elle@elle

8 lat temu

ja mam na mysli ze az cztery z nas ma szanse wygrac i chcialabym abysmy byly w finalowej czworce Kochana :)))a za nowosciami sa owszem kolejki w bibliotekach :)))

pati25

8 lat temu

Fajny konkurs książkowy.:-) Interesująca powieść o młodych ludziach.Trzeba wykazać się pomysłowością

Mindi

8 lat temu

Lubię takie historie o „przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości” 🙂 Powalczę w konkursie a jak mi się nie uda powędruje w poszukiwaniu. Ale może tym razem mi szczęście dopisze w książkowym konkursie 😉

Zostaw komentarz