Dzieje się Wydarzenia

Konkurs na najlepszą „opowieść z przepisem w tle”

konkurs-na-najlepsza-opowiesc-z-przepisem-w-tle

Katarzyna Enerlich wraz z Wydawnictwem MG zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą opowieść z przepisem w tle. Organizatorzy zachęcają do napisania opowieści, których bohaterami będą również przepisy kulinarne.

Tekst konkursowy powinien liczyć maksymalnie 3600 znaków. Opowieści można przesyłać do 28 lutego 2015 roku drogą mailową na adres kasiae@gmail.com W mailu należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania i dołączyć podpisane oświadczenie o następujące treści:
„1.Zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem konkursu na najlepszą „opowieść z przepisem w tle” dostępnym pod adresem: www.wydawnictwomg.pl oraz na profilu wydawnictwa MG w portalu Facebook (facebook.com/WydawnictwoMG) i akceptuję jego treść.
2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem Konkursu, a w przypadku wygranej ponadto wydania nagrodzonego Utworu”.

Najlepsze opowieści zostaną opublikowane w kolejnych książkach Katarzyny Enerlich, ponadto zdobywca nagrody głównej otrzyma zestaw 5 książek autorki i będzie mógł zjeść obiad w towarzystwie pisarki podczas Warszawskich Targów Książki*. Prace wyróżnione zostaną wydrukowane w kolejnych książkach Katarzyny Enerlich.

*Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na Warszawskie Targi Książki.

Wydawnictwo MG

Komentarze (11)

elle@elle

6 lat temu

Wybieram sie w ten piatek na spotkanie autorskie w moim miescie z Pania Kasia Enerlich ,na pewno bedzie swietnie bo to przesympatyczna osoba :)))

elle@elle

6 lat temu

bardzo fajna nagroda ,moze moje przepisy ujrza swiatlo dzienne na wieksza skale i sie uda cos wygrac,ale by bylo fajnie:)))

elle@elle

6 lat temu

Filo a dlaczego nie?w konkursie literackim z Północna Droga wygrałaś razem ze mną i masz talent literacki kochana!:)))

elle@elle

6 lat temu

Już napisalam opowidanie wyslalam je i teraz zostalo czekac na pomyslne roziwazanie,mam nadzieje ze tradycyjnych konkursow na portalu tez nie zabraknie:)))

elle@elle

6 lat temu

Jest duzo czasu to na spokojnie mzna na ten konkursik napisac,nagordy fajne,ciekawe tylko ile ich bedzie bo nie doczytalam:)))

Zostaw komentarz