Moda

Komu pasuje pudrowy róż i jak go nosić?

Komu pasuje pudrowy róż

Pudrowy róż to jeden z najmodniejszych kolorów, który od dobrych kilku sezonów nie wychodzi z mody. Kobiety go uwielbiają za świeżość i dziewczęcość.  Komu pasuje pudrowy róż i jak go nosić?

Pudrowy róż dobrze ograny pasuje każdemu!

Pudrowy róż w odpowiednim zestawieniu pasuje każdej kobiecie. Jeśli jesteś blondynką o jasnej karnacji lub brunetką o ciemnej karnacji możesz postawić na jasny odcień pudrowego różu, który jest dość czysty. Kolor ten będzie idealnie współgrał z delikatną urodą blondynki, natomiast w przypadku brunetki będzie podkreślał jej urodę na zasadzie kontrastu.

Przybrudzony pudrowy róż dla pani zimy

Jeśli jesteś typową zimą, czyli masz czarne włosy i jasnoróżową skórę, pudrowy róż musi być ciemniejszy i nieco przybrudzony, jednak nadal chłodny, bez kapki koralu.  Tylko taki odcień nie zleje się ze skórą pani zimy i doda jej trochę blasku.

Dla kogo pudrowy róż w total looku?

Pudrowy róż to kolor, który brunetki o ciemnej karnacji oraz bladolice blondynki mogą nosić jako total look. Natomiast panie o urodzie typowej dla zimy powinny stawiać na dodatki. Np. połączyć bluzkę w kolorze pudrowego różu z białymi lub błękitnymi jeansami albo do spódnicy w kolorze pudrowego różu założyć białą bluzkę.

Dodatki w kolorze pudrowego różu pasują każdemu

Niezależnie od typu urody świetnie wyglądają dodatki w kolorze pudrowego różu – torebka, balerinki. Możesz też pomalować paznokcie na kolor pudrowego różu. Jeśli masz bladą, jasnoróżową skórę powinnaś pomalować je na przybrudzony, lekko malinowy odcień pudrowego różu. Nie może on być za jasny, bo uzyskasz efekt korektora na paznokciach. Natomiast panie o ciemnej, lekko opalonej karnacji mogą sięgnąć nawet po blady odcień pudrowego różu, gdyż u nich piękno zostanie wydobyte na zasadzie kontrastu.

Pudrowy róż w makijażu

Pudrowy róż sprawdzi się w delikatnym makijażu oczu pani zimy oraz eterycznej blondynki. Cień w tym kolorze może zostać naniesiony solo na powierzchnię powieki ruchomej lub połączony z delikatną szarością w załamaniu powieki oraz w zewnętrznym kąciku.

Bladolica blondynka oraz opalona brunetka mogą pomalować usta szminką w kolorze pudrowego różu. U pani zimy taka pomadka da trupi efekt. Jest to kolor, który sprawi, że usta zleją się z resztą twarzy. Efekt topielicy nie prezentuje się zbyt korzystnie, więc zimy potrzebują żywszych odcieni.

Dodaj komentarz