Dzieje się Książki Nagrody Polecamy!

Do kogo wędruje powieść Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła?

pani-mnie-z-kims-pomylila

Ilona Łepkowska pisała scenariusze do wielu popularnych, polskich seriali m.in. do Barw szczęścia, M jak miłośćKlanu. Ostatnio nakładem wydawnictwa MUZA ukazała się jej pierwsza powieść pt. Pani mnie z kimś pomyliła. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie fascynującą lekturę na letnie wieczory!

Pani mnie z kimś pomyliła

Czasami życzenie wypowiedziane nie w porę może się okazać pułapką.

Uwięziona w złotej klatce sukcesu Joanna szuka szczęścia w kolorowym świecie show-biznesu.

Czy bogata, piękna, zadbana kobieta potrzebuje do życia czegoś, czego nie ma w świetle fleszy? Wszak nie narzeka na brak przyjaciół i adoratorów, kreatorzy mody prześcigają się w oferowaniu jej kreacji w stylu glamour, a dziennikarze biją się o wywiad z najbardziej wpływową kobietą w Polsce. Tylko, czy to jest to wymarzone szczęście?

Autorka i reżyserka filmów i seriali, Ilona Łepkowska po raz kolejny ukazuje nam świat, w którym nie ma prostych rozwiązań. Miłość i pieniądze nie zawsze idą w parze, a recepta na szczęście nigdy nie jest prosta. Czasami, aby ją wykupić, trzeba zapłacić naprawdę wiele.

 

Wygraj pierwszą powieść Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła!

Wydawnictwo MUZA ufundowało dla czytelniczek portalu Menopauza.pl  trzy egzemplarze pierwszej powieści Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła.  Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło w  sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

 

Co będzie musiała zrobić Joanna, aby odnaleźć szczęście?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy laureatki konkursu.

Khadiana: Według mnie Joanna powinna zmienić pracę, bo najwidoczniej świat show-biznesu nie sprzyja jej znalezieniu szczęścia. Bohaterka powieści Ilony Łepkowskiej powinna znaleźć sobie ciekawe zajęcie, dzięki któremu pozna interesujących ludzi i być może się zakocha. Pasja dodaje człowiekowi skrzydeł, tak samo jak wartościowi ludzie wokół, więc pora na zmiany, oczywiście same pozytywne!

Mary_Lou: Joanna powinna zaszyć się w chatce w Bieszczadach i sprawdzić, kto z jej przyjaciół i osób z otoczenia rzeczywiście zainteresuje się jej osobą. Taki eksperyment zweryfikuje znajomości i pomoże odnaleźć prawdziwe szczęście, z dala od kasy, zdjęć na ściance i licznych koktajli. Być może to nietypowa recepta na odnalezienie szczęścia, ale kto powiedział, że nie warto próbować 🙂

Sondrina: Joanna z powieści mogłaby zacząć działalność charytatywną. Skupiając się na pomocy innym na pewno odnalazłaby szczęście. Dzieląc się z innymi tym, co ma, dzieliłaby się także radością. Człowiek szczęśliwy, to nie tylko ten, który ma miliony na koncie, ale przede wszystkim ten, kto widzi coś więcej, niż tylko czubek własnego nosa i potrafi być bezinteresowny.

Gratulujemy laureatką i zachęcamy do udziału w innych konkursach, organizowanych na naszym portalu!

Komentarze (5)

Emilly27k

5 lat temu

Moje gratulacje dla zwyciężczyń. Moim zdaniem każde rozwiązanie jest skuteczne, ale są momenty gdy szczęście bywa ulotną chwilą.

Zostaw komentarz