Polecamy!

Kocham ją, ale boję się, że jej nie zależy

kocham ją ale boję się że ona mnie nie

Mężczyźni często nie wiedzą, o co chodzi kobiecie, z którą się spotykają. Płeć piękna jest dla nich wielką zagadką.  Nic dziwnego, że jednym z często zakładanych tematów jest ten: kocham ją, ale boję się, że jej nie zależy.

Nieodwzajemniona miłość to tylko cierpienie. Nic dziwnego, że każdy boi się zaangażować, gdy uczucia drugiej strony pozostają wielką zagadką. Po czym poznać, że nadeszła pora, aby się ewakuować z tej znajomości? Kiedy warto natomiast dać jej szansę?

Wtedy powinieneś sobie ją bezwzględnie odpuścić!

Gra na dwa fronty

Jeśli kobieta ma faceta, a z tobą się umawia na spotkanie, to coś tu jest mocno nie halo. Ona być może nigdy go dla ciebie nie zostawi. Chce się zabawić twoim kosztem. Powiedzmy, że nawet się rozstaną, a ty wtedy awansujesz na jej faceta. Dość szybko zostaniesz takim samym rogaczem jak twój poprzednik, bo ten typ kobiety tak już ma.

Ona szuka okazji do wygodnego życia

Jeśli ona coś kręci, że mieszka ze swoim eks, bo razem taniej im wynająć mieszkanie, wiąże ich roczna umowa etc., to wiedz, że to niezła kombinatorka. Pójdzie do tego, kto zaoferuje jej wygodniejsze życie. Ona myśli tylko o swoim interesie, nie liczy się z uczuciami innych.

Nie odbiera od ciebie telefonów

Gdy kobieta przestaje odbierać i odpisywać, to wiedz, że naprawdę straciła tobą zainteresowanie. Nic u niej nie ugrasz, bo ona nawet nie lubi cię na tyle, by powiedzieć ci wprost,  że nic z tego nie będzie, bo nie poczuła nic więcej.

Nie chce się z tobą umawiać

W ogóle to bardzo zły znak, nawet jeśli macie kontakt telefoniczny. Kobieta, gdy jest zainteresowana facetem, na pewno znajdzie jakiś sposób, by się z nim zobaczyć nawet w trudnym dla siebie okresie. Jeśli tego nie robi, to jej nie zależy i tyle.

Odwołuje spotkanie w ostatniej chwili

Jeśli jej się zdarza odwoływać spotkanie w ostatniej chwili, to znaczy, że nie szanuje twojego czasu i ciebie samego. To znak, że powinieneś dać sobie z nią spokój i rozejrzeć się za kimś, kto jest w twoim typie i ma lepszy charakter.

Robi ci awantury i histeryzuje

Zakochana kobieta nie męczy faceta swoimi histeriami. Jest przy nim stabilna emocjonalna i nie robi nic, co mogłoby ją ukazać w złym świetle. Ona jest toksyczna, dlatego uciekaj od niej, gdzie pieprz rośnie.

Daj jej szansę, jeśli:

Ma problem z okazywaniem uczuć, ale chętnie rozmawia z tobą

W ogóle nie od razu Kraków zbudowano, nie każda kobieta umie okazywać uczucia poprzez czułość. Niektóre panie potrzebują więcej czasu albo drobnej zachęty ze strony faceta. Jeśli ona chętnie z tobą rozmawia, to weź to za dobrą monetę. Widać, że chce cię bliżej poznać.

Rzadko mówi ci komplementy, ale cię szanuje

Nie odwołuje spotkań w ostatniej chwili, nie naśmiewa się z ciebie i nie kpi. Może nie mówi ci ciągle komplementów, ale widać, że umie cię docenić i wesprzeć. Nie zawsze kobieta, która na głos nie wyraża swojego podziwu, w rzeczywistości go nie odczuwa. Czasem zwyczajnie wstydzi się powiedzieć pewne rzeczy.

Interesuje się twoim życiem

Jeśli ona jest zainteresowana także twoim życiem i tym, co czujesz, to dobry znak. Kobieta przynajmniej nie traktuje cię jako osoby anonimowej, która nie zasługuje na dłuższą znajomość i zaprzątanie sobie tobą uwagi. Musi cię cenić i lubić, a być może nawet cię kocha, ale nie umie wyrazić tego w satysfakcjonujący ciebie sposób.

Nie okazuje ci pożądania, ale cię nie odrzuca od siebie

Jeśli kobieta sama nie rzuca się na ciebie, nie wspomina o boskim seksie z tobą w roli głównej i nie zaprasza do siebie na seks oralny, nie oznacza jeszcze, że jej nie kręcisz. Gdyby było inaczej, na pewno nie pozwoliłaby się dotykać i była przy tym sztywna.

Ma specyficzny charakter

Ona jest Zosią Samosią, samodzielną, zaradną itp., dlatego boi się okazać ci swoją słabość. Nie wie, czy ją taką zaakceptujesz. Takie kobiety są trudne do rozszyfrowania, bo nie zachowują się jak sztampowa przedstawicielka płci pięknej, bo nie chcą być dla nikogo ciężarem, naprzykrzać się etc. Szanują czyjąś przestrzeń osobistą i nie pchają się do faceta z łapami, jeśli nie wiedzą, czy on pozytywnie zareaguje na dotyk.

Dodaj komentarz