Miłość i związki

Kocham go – kiedy jesteśmy pewne, że to ten jedyny?

kiedy jesteśmy pewne, że to ten jedyny

Kochasz go całym serduchem i nie wyobrażasz sobie, aby jego miejsce mógł zająć ktokolwiek inny? Kiedy jesteśmy pewne, że to ten jedyny? Po czym poznać, że to miłość na całe życie?

Żaden facet nie może się z nim równać

Gdy stwierdzasz, że ten czy tamten facet jest spoko, bardzo sympatyczny, kulturalny itp., ale tylko twój jest niekwestionowanym numerem jeden, to znak, że go kochasz. Kobieta, w której życiu pojawiła się miłość, nie patrzy na innych mężczyzn w kontekście innym niż aseksualny kolega.  Ona kocha tylko tego jednego, jest mu wierna, nawet jak nie są ze sobą, bo zwyczajnie nie może wybić go sobie z głowy.

Codziennie o nim myślisz

Ten jedyny  to facet, o którym nie możesz przestać myśleć. Nie ma chwili, kiedy nie chciałabyś się do niego przytulić, poczuć jego zapach.  Tak bardzo go kochasz, że bardzo cierpisz, gdy się nie widujecie. Tęsknota czasem sprawia ci wręcz fizyczny ból.

Każdy romantyczny i erotyczny gest kojarzy ci się z nim

Czytasz jakiś romans lub powieść erotyczną, a tam każdy gest kojarzy ci się z nim. Przypominasz sobie, jak całował cię po raz pierwszy, jak się poznaliście, jak zdejmował z ciebie stanik i namiętnie cię dotykał.  To znak, że znalazłaś tego jedynego.

Uważasz, że spędziłaś z nim najpiękniejsze chwile w swoim życiu

Nigdy nie byłaś tak szczęśliwa, jak wtedy, gdy zaprosił cię na randkę, a podczas niej naprawdę starał się dobrze wypaść w twoich oczach. Pamiętasz swoją radość, gdy powiedział ci komplement o pięknych oczach. Miałaś z nim najbardziej romantyczny seks ever, podczas którego pokochałaś go jeszcze mocniej. Żaden facet nigdy tak się o ciebie nie starał.

Jesteś gotowa do niego walczyć do samego końca

On w ogóle nie umie wyjść ci z głowy. Gdy jest źle, nie poddajesz się, lecz chcesz do niego walczyć do samego końca. Wciąż odnajdujesz w sobie siłę do stawiania czoła przeciwnościom losu. Wierzysz, że idzie wszystko naprawić i podskórnie czujesz, że on także cię kocha.

On cię wzrusza

Gdy widzisz jego sukcesy, czujesz się głęboko wzruszona i bardzo dumna z niego. Masz ochotę obwieścić całemu światu, że twój ukochany święci triumfy.  Poza tym gdy jest taki czuły, czujesz, jak napływają ci do oczu łzy szczęścia.

Gdy masz z nim kontakt, aż promieniejesz szczęściem

Każdy to zauważa, że gdy wkraczasz do biura, twoje oczy się śmieją, często rzucasz żartami, jesteś życzliwa dla innych i wierzysz w happy end.  Wystarczy krótka wymiana zdań, by wstąpił w ciebie optymizm. A gdy się widzicie, jesteś najszczęśliwsza na  świecie.

Bez niego jest ci bardzo smutno i źle

Chce ci się płakać, zwłaszcza gdy wiesz, że nieprędko się zobaczycie. Bardzo mocno za nim tęsknisz, musisz się zająć spotkaniami ze znajomymi, by zachować wewnętrzną równowagę.

Jesteś jego wierną fanką

Gorąco mu kibicujesz we wszystkim, co jest dla niego ważne. W karierze zawodowej, jego pasji, studiach etc. Szczerze cieszysz się z jego sukcesów i rozpiera cię duma, bo zawsze wiedziałaś, że on jest wyjątkowo mądry i zdolny. Ty w niego od początku wierzyłaś.

Dostrzegasz w nim mnóstwo zalet, które przeważają nad wadami

Jest bardzo ciepłą osobą, potrafi cię przytulić tak, że w mig znikają wszelkie troski. Dobrze ci się z nim rozmawia, zawsze jest bardzo swobodnie, ale też szczerze. Może czasem cię wkurza, ale koniec końców zalet ma więcej niż wad.

Uwielbiasz jego dotyk

Kobiety nie lubią być dotykane przez przypadkowych mężczyzn. Tylko dotyk ukochanego faceta sprawia im przyjemność. Tylko z nim mogą iść do łóżka. Gdy nie kochasz, nie masz ochoty na erotyczne igraszki, choćby stanął przed tobą sam Rafał Maślak.  Jemu pozwalasz się dotykać po całym ciele i sama chcesz umawiać się na wspólną noc, gdyż dostarcza ci ona najpiękniejszych wrażeń. Nie chodzi ci wcale o orgazm, ale o to, by dotykał ciebie swoimi cudownymi dłońmi i byś poczuła smak jego ust, który doprowadza cię do szaleństwa. On jest przecież najbardziej męskim facetem, jakiego znasz.

Pragniesz go całą sobą

Chcesz się do niego przytulić, wieczorem, gdy zasypiasz, przypominasz sobie wspólne noce, gdy mogłaś się do niego przytulić. To były takie piękne i wzruszające chwile. Nigdy ich nie zapomnisz, cokolwiek się stanie. Te wspomnienia są twoje i nikt ci ich nie odbierze. Na dodatek marzysz o seksie z nim, bo wtedy jesteście ze sobą naprawdę blisko.

On cię intryguje i fascynuje

To mężczyzna, który cię szczerze fascynuje i nie przestaje intrygować.  Naprawdę dostrzegasz w nim mnóstwo dobrych rzeczy. On jest dla ciebie jedną wielką inspiracją i wartościowym facetem.

Wyobrażasz sobie wspólne życie

Kochasz go, bo wyobrażasz sobie wspólne życie, mieszkanie razem, planowanie przyszłości. Nawet jeśli jesteś silną indywidualistką, przy nim jesteś gotowa pójść na kompromis. To musi być miłość.

Wyobrażasz go sobie w roli ojca

Jeśli nie przeraża cię myśl, że on mógłby być ojcem twojego dziecka, bo wiesz, że sprawdziłby się w tej roli, to dobry znak. Kochasz go. Co nie oznacza rzecz jasna, że już teraz marzysz o wspólnym dziecku. Ważne, by spóźniający się okres nie przyprawiał cię o zawał.

Dodaj komentarz