Miłość i związki

Czy ona mnie kocha i myśli o mnie poważnie?

czy ona mnie kocha

Teoretycznie wszystko idzie zgodnie z planem, są spotkania, zainteresowanie o podłożu erotycznym etc. Czasem jednak pojawiają się wątpliwości. Czy to, co nas łączy, to dla drugiej osoby coś poważnego, czy tylko chwilowa odskocznia od codzienności i ucieczka od samotności? Mężczyźni często zastanawiają się, czy ona mnie kocha i myśli o mnie poważnie?

Zasadniczo nie należy wątpić w szczerość deklaracji drugiej osoby. Jeśli ktoś mówi, że mu zależy, to tak raczej jest. Warto jednak pamiętać, że ludzie mają różne języki wyrażania miłości. Dla jednych bardziej liczą się słowa, dla drugich czyny. Mężczyźni, którzy nie są pewni uczuć, jakimi darzy ich kobieta, mogą to zweryfikować w dość prosty sposób. W niniejszym artykule udzielamy kilku pomocnych wskazówek.

Czy ona mnie kocha? Obejmowanie i pocałunki wśród ludzi

Podczas wypadu do klubu ze znajomymi przygarnij ją do siebie ramieniem i mocno obejmij. Kobieta, która naprawdę kocha, będzie zadowolona z takiego władczego, a zarazem czułego gestu. Nie będzie jej przeszkadzało, że ludzie się na was gapią. Nie będzie wstydziła się okazywać ci bliskości i zainteresowania w miejscach publicznych, gdzie może spotkać swoich znajomych i kolegów z pracy. Możesz ją pocałować w klubie, gdy siedzicie razem ze znajomymi przy piwie/winie lub za dnia pod jej blokiem. Twoja czułość i wylewność nie będzie jej krępowała, tylko cieszyła, w końcu cię kocha i nie wstydzi się do tego przyznać. Zakochana kobieta nie ma nic przeciwko temu, żebyś przy swoich znajomych trzymał ją za rękę, obejmował w pasie, całował czy trzymał rękę na jej kolanie. Ba, ona nie tylko nie będzie się wyrywać, ale sama się w ciebie mocniej wtuli, bo będzie chciała oznaczyć swoje terytorium, żeby żadna kobieta w klubie się tobą nie interesowała. Możesz to sprawdzić nawet podczas wspólnych zakupów w supermarkecie. Wskakujecie do sklepu po coś do jedzenia, a ty wyraźnie obejmujesz ją w talii i całujesz w głowę. W supermarkecie może spotkać każdego, jeśli więc ma nieczyste sumienie i w gruncie rzeczy jesteś miłym urozmaiceniem jej życia, ale nikim więcej, to takie czułości będą jej przeszkadzały.

Prośba o upieczenie czegoś

Zakochana kobieta jest skłonna wyświadczyć ci przysługę lub sprawić ci przyjemność. Możesz to w prosty sposób sprawdzić, np. rzucając: zjadłbym coś słodkiego, mam ochotę na domowe ciasto/ciastka. Jeśli podejmie temat i zacznie wypytywać o to, co lubisz, a na następne spotkanie przyniesie domowy wypiek, to dobry znak. Zakochana kobieta chętnie zainwestuje czas i energię w przygotowanie dla ciebie czegoś smacznego, co nie przekracza jej zdolności kulinarnych.

Chciałbym poznać twojego kolegę

Kobieta, która kocha, nie będzie miała nic przeciwko, żebyś poznał jej kolegę, przyjaciółkę etc. To najlepszy wyznacznik jej poważnego podejścia do waszej relacji. Jeśli naprawdę chce z tobą być, to nie będzie wstydziła się, że spotyka się właśnie z tobą, nie będzie ukrywała cię przed znajomymi. Chętnie się tobą pochwali i zapozna z kolegami. Zatem jeśli chcesz sprawdzić, czy masz szansę zostać jej poważnym partnerem czy miłym urozmaiceniem wolnego czasu, skorzystaj z pewnego fortelu. Jeśli domyślasz się, że ona spędza piątek lub sobotę ze swoimi znajomymi, to zapytaj jej, czy mógłbyś ich poznać, bo tyle dobrego o nich słyszałeś, że po prostu cię zainteresowali. Możesz też zapytać: szkoda, że masz zajętą sobotę, chciałbym spędzić z tobą czas, mogę ci towarzyszyć? Jeśli ona się zgodzi, masz jasną odpowiedź, że traktuje cię poważnie. Jeśli zbędzie jakimś tekstem, to miej się na baczności. Kobiety, które widzą w facecie opcję przejściową, w życiu nie przedstawią go swoim przyjaciołom.

Przyjadę po ciebie do pracy

To kolejny krok, dzięki któremu sprawdzisz, czy ona nie wstydzi się przedstawić cię swojemu otoczeniu. Gdy proponujesz przyjazd do pracy, sprawdzasz ją. Jeśli nie ma problemu z sytuacją, że poznasz jej szefa, koleżanki z pracy itp., to bądź dobrej myśli. Traktuje cię poważnie i chętnie pochwali się swoim szczęściem, czyli tobą. Gdy po nią przyjedziesz, pocałuj ją w usta. Jej reakcja zdradzi ci naprawdę wiele. Jeśli odwzajemni pocałunek i będzie zadowolona, to jest w tobie zakochana i nie ma problemu, że ludzie z jej firmy dowiedzą się o łączącej was relacji. Jeśli będzie zachowywała dystans, miej się na baczności. Nie zawsze oznacza to brak zainteresowania głębszą relacją, niektórzy nie lubią się afiszować z uczuciem, ale jednoznacznie pozytywna reakcja, daje ci jednoznacznie pozytywną odpowiedź. Jeśli obok jej pracy znajduje się sklep, wykorzystaj go jako pretekst. Właśnie robię zakupy niedaleko twojego biura, poczekać na ciebie?

Wspólny wieczór bez seksu

Zaproś ją do siebie na oglądanie filmu, kolację i na tym poprzestań. Żadnego seksu, przytulanie i pocałunki tak, ale nic więcej. Jeśli ona wytrwa cały wieczór, a nawet zgodzi się zostać na noc, żeby się poprzytulać do rana, to masz wyraźny dowód, że wpadła jak śliwka w kompot i naprawdę jej na tobie zależy.

Wspólne zdjęcia

Kobiety, które szukają opcji przejściowej, nie są zachwycone, gdy robisz sobie z nimi wspólne zdjęcia, po czym wrzucasz je na portale społecznościowe. One chcą być oficjalnie wolne, żeby w razie czego móc złapać lepszą opcję. Jeśli ona cieszy się, gdy robisz sobie z nią zdjęcie, np. gdy się całujecie/przytulacie, i oznaczasz ją na Facebooku, to znaczy, że nie zależy jej na etykietce wolnej i bez zobowiązań, a więc nie czeka na lepszego faceta, bo ty jesteś tym jedynym.

Dodaj komentarz