Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels

Szukasz paletki cieni do powiek, które są łatwe w aplikacji, mają kremową konsystencję i przepięknie opalizują? Nie chcesz nakładać ich na specjalny krem do brokatu? Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels jest właśnie dla ciebie. To drogeryjna perełka, po którą warto sięgnąć już dziś.

Kolory

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels zawiera typowo jesienne odcienie. Znajdziemy tutaj beż opalizujący na szampańsko, a nawet na fioletowo. Do tego piękną miedź mieniącą się w słońcu na róż i brąz. Najciemniejszy cień to dość ciemny brąz, który połyskuje na stare złoto. Wszystkie cienie są ciekawe przez to, że ich kolor zmienia się w zależności od kąta padania światła. Pozwalają uzyskać świetlisty makijaż. Ciemniejszych odcieni można użyć w makijażu wieczorowym, zaś opalizujący beż sprawdzi się w dzienniaku wykonywanym do pracy. Można go zestawić zarówno z matowym brązem, jak i szarością, tym samym uzyskując makijaż korygujący opadającą powiekę.

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels

Wykończenie

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels charakteryzuje się foliowym wykończeniem. To produkt obowiązkowy dla wszystkich kobiet, które kochają efekt glow na powiece. Cienie dają dość mocny blask, ten jednak wciąż prezentuje się niezwykle elegancko, ponieważ mamy tutaj do czynienia z drobno zmielonym produktem.

Pigmentacja

Na korzyść paletki Kobo Professional Desert Jewels przemawia świetna pigmentacja. Gdy nakładamy cienie na korektor czy bazę, wydobywamy z nich pełnię  koloru. To nie są cienie, przy których trzeba się napracować, by uzyskać pożądany efekt. W związku z tym idealnie nadają się do dziennego makijażu, gdy zależy nam na czasie.

Trwałość

Na powiekach naszych redaktorek, na które najpierw była nakładana baza pod cienie lub korektor Kobo Professional Creamy Camouflage, foliowe cienie utrzymują się aż do wieczornego demakijażu. Przez cały dzień prezentują się nienagannie. Nie blakną, nie zbierają się w załamaniu.

Konsystencja

Kobo Professional paleta 3 cieni Desert Jewels wyróżnia się przyjemną, kremową konsystencją. Cienie są dobrze zmielone, przez co praca z nimi stanowi czystą przyjemność. Bardzo ładnie się blendują, tworząc piękne, płynne przejścia.

Cena i dostępność

Za paletkę cieni do powiek Kobo Professional Desert Jewels zapłacimy 29,99 zł w Drogeriach Natura.

Komentarze

Zostaw komentarz