Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kobo Professional Brow Tint

Kobo Professional Brow Tint

Marzysz o brwiach rodem z Instagrama? A może szukasz taniego i trwałego kosmetyku do makijażu brwi, który zapewni bardzo naturalny efekt, a zarazem podkreśli twój łuk brwiowy? W uzyskaniu pożądanego przez ciebie efektu pomóc może Kobo Professional Brow Tint. Jak nasze redaktorki oceniają te produkty do makijażu brwi?

Kolory

Do wyboru mamy trzy całkiem udane odcienie: Light, Medium i Dark. Light to jasny, chłodny brąz idealny dla blondynek, które nie chcą, aby brwi odcinały się od włosów i reszty i twarzy. Zapewnia naprawdę bardzo naturalny efekt, bowiem nie zawiera rudych czy zielonkawych tonów, które są utrapieniem niejednej jasnowłosej kobiety. Z kolei Kobo Professional Brow Tint Medium to ciemniejszy brąz, który nadal pozostaje w dość chłodnej i naturalnej tonacji, przypomina mleczną czekoladę i sprawdzi się w przypadku szatynek. Z kolei Dark to kolor dedykowany brunetkom, ponieważ ta gorzka czekolada zahacza lekko o czerń i daje naprawdę mocny efekt. Odcień także jest chłodny i przez to niezwykle naturalny.

Wykończenie

Kobo Professional Brow Tint zastyga niemalże do matu, jest to niewątpliwie kosmetyk o przedłużonej trwałości, przy czym pozostawia lekko połyskujące, jakby woskowe wykończenie. Na brwiach prezentuje się naturalnie, bowiem nie jest całkowicie matowy. Często właśnie tępe wykończenie zdradza, że nasze brwi zostały częściowo domalowane, tu nie grozi nam taki efekt.

Trwałość

Kobo Professional Brow Tint nałożony na brwi o godzinie 7 wygląda nienagannie o 23, gdy dokonujemy demakijażu. W tym czasie nie kruszy się, nie maże, nie ściera. Jego trwałość naprawdę zasługuje na słowa pochwały.

Kobo Professional Brow Tint

Pigmentacja

Kobo Professional Brow Tint to kosmetyk o stosunkowo wysokiej koncentracji pigmentu, dlatego też trzeba troszkę poćwiczyć, aby nabrać wprawy w jego aplikacji. Radzimy nie nakładać go po raz pierwszy przed wielkim wyjściem, jeśli nasze makijażowe umiejętności nie należą do najlepszych. To nie jest kosmetyk do aplikacji w biegu. Trzeba mu poświęcić chwilę, ale cierpliwość zostanie wynagrodzona fenomenalnym efektem.

Aplikacja

Kobo Professional Brow Tint można nakładać na dwa sposoby: za pomocą specjalnego, skośnie ściętego pędzelka do brwi lub szczoteczki po starej maskarze. Obie metody są skuteczne, choć dają nieco inny efekt. W przypadku pędzelka można wymalować łuk brwiowy i domalować brakujące włoski. Natomiast szczoteczka po prostu dyscyplinuje i przyciemnia łuk brwiowy.

Cena i dostępność

Kosmetyki Kobo Professional są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura. Za tint do brwi zapłacimy 16,59 zł.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz