Seks

Kobiety też mają ochotę na seks i nie robią sobie żartów

Kobiety też mają ochotę na seks i nie robią sobie żartów

Przyjęło się, że mężczyźni mają duży apetyt na seks. Mogą go uprawiać kilka razy dziennie. Paniom przypisuje się słabsze libido i skorelowaną z okresem niechęć do zbliżeń. Tymczasem kobiety też mają ochotę na seks i nie robią sobie żartów, gdy o niej mówią.

Jak kształtuje się kobiece libido?

Kobiece libido jest bardziej skomplikowaną materią. Owszem, czasem zbliżający się okres może odbierać ochotę na seks, ale u niektórych pań zaostrza apetyt na zbliżenia. Podobnie jest z okresem. Jedne kobiety chcą się wtedy kochać do utraty tchu, podczas gdy inne marzą tylko o wygodnym łóżku i przytulaniu. Jednym kobietom tabletki antykoncepcyjne obniżają libido, drugim podnoszą. Jedne mają ochotę na seks tylko podczas owulacji, podczas gdy drugie są mocno rozbudzone.

Mężczyzna też może rozbudzić ochotę na seks w kobiecie

Ochota na seks zależy też od mężczyzny. Nie każda kobieta jest rozbuchana seksualnie, swój temperament odkrywa dopiero przy odpowiednim facecie. Po prostu jest w nim coś takiego, że mamy ochotę uprawiać z nim seks codziennie i eksperymentować z różnymi miejscami czy pozycjami. A czasem po prostu poocierać się o niego, namiętnie całując. Trudno to wyjaśnić jednoznacznie, ale apetyt na seks może zaostrzać się pod wpływem feromonów danego faceta, jego zapachu i smaku jego śliny. Duże znaczenie ma też jego osobowość. Jeśli czujemy się przy nim bezpieczne, piękne i pożądane, to automatycznie będziemy miały większą ochotę na seks i zdobędziemy się na większą otwartość. Dużo zależy też od tego, jak wyglądają nasze zbliżenia. Jeśli pełne są namiętności i czułości, to możemy stwierdzić, że seks jest czymś absolutnie fascynującym.

Kobieta też ma ochotę na seks

Jeśli kobieta mówi mężczyźnie, że ma ochotę na seks z nim, to nie robi sobie z niego żartów. To żadna prowokacja. Kobiety też mają swoje potrzeby w tym zakresie, które pragną zaspokoić. Wiedzą, że z tym facetem będzie im cudownie w łóżku, bo odpowiada im jego temperament. On może być dla niej najlepszym kochankiem świata, bo cudownie całuje, a jego obłędny zapach sprawia, że odpływamy, gdy możemy wtulić się w jego silne ramiona. Czasem mężczyzna po prostu nas tak fenomenalnie dotyka, że jesteśmy na skraju orgazmu, lubimy gdy dynamicznie błądzi po naszym ciele dłońmi i namiętnie nas całuje. Uwielbiamy się o niego ocierać i tym samym stymulować łechtaczkę. Powody, dla których seks z nim jest fenomenalny, są różne.

Możesz z nią negocjować szczegóły dotyczące miejsca

Kobiety często padają ofiarami stereotypów. Przyjęło się, że jesteśmy zimne i rzadko mamy ochotę na seks. Nasze libido jest wyciszone. Gdy mówimy facetowi, że mamy na niego ochotę, to rodzi podejrzliwość. Mężczyźni zakładają, że kobiety robią sobie z nich jaja. Chcą ich rozochocić, a potem zostawią ich z niczym. To bowiem niemożliwe, aby ona miała ochotę na seks ze mną i otwarcie o tym mówiła. Ba, jeszcze dziwniejsze jest to, gdy chce wcielać w życie swoje fantazje. To niewiarygodne, jej prośby na pewno mają ukryte dno. Tymczasem kobieta wprost komunikuje o swoich potrzebach. Chce się dzisiaj kochać z tobą, zrobić to w wannie, samochodzie lub na kuchennym blacie. Zasadniczo, gdy kobieta ma ochotę na seks z tobą, to najważniejsze jest, abyście go uprawiali. Niekoniecznie musi to być wskazane przez nią miejsce. Jeśli nie zrealizuje swojej fantazji, jakoś to przeżyje. Ważne, aby uprawiać seks z tobą.

Dodaj komentarz