Miłość i związki Polecamy!

Jakie kobiety przyciągają mężczyzn?

jakie kobiety przyciągają mężczyzn

Zauroczenie to całkiem przyjemny stan, nagle cała nasza uwaga koncentruje się na mężczyźnie, który wpadł nam w oko. Z jednej strony wypełnia nas radość, cieszymy się, że w naszym życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Z drugiej zaczynamy odczuwać strach. Boimy się bowiem, że  obiekt naszych westchnień da nam kosza, albo okaże się zajęty.  Jakie kobiety przyciągają mężczyzn?

Każdy mężczyzna ma inny ideał kobiety

Każdy z nas ma inny gust. Tak, jak ty wybierasz konkretny typ mężczyzny, tak panowie mają swój ideał kobiecego piękna, na który zwracają uwagę w sposób szczególny.  Mamy dla ciebie też dobrą nowinę.  Tak, jak ty w przeszłości zwróciłaś uwagę na mężczyznę odbiegającego od twojego kanonu męskiego piękna, tak faceci czasem robią wyjątek od reguły.  Choć trudno przewidzieć, czy on woli blondynki, czy też preferuje brunetki, to istnieją pewne cechy, które przyciągają mężczyzn.

Uśmiech przyciąga męskie spojrzenia

Uśmiech działa jak magnes. Kobieta uśmiechnięta to kobieta szczęśliwa, pewna siebie i zarażająca innych swoją radością, poza tym nikt z nas nie lubi smutasów. Podświadomie szukamy osoby, która zaszczepi w nas pozytywne nastawienie do życia. Nie chcemy też, aby nasz przyszły partner czy partnerka byli wiecznymi pesymistami i ciągle narzekali na wszystko.  W związku z tym, gdy widzisz mężczyznę, który wpadł ci w oko, postaraj się przywołać na twarz uśmiech. Czasem zdarzają się gorsze dni, gdy szef wzywa nas na dywanik, ale z pewnością znajdziesz jakiś powód do radości.  Ba, już sam fakt, że spotkałaś tego przystojniaka, stanowi powód do radości.  Wyraź swoje pozytywne emocje za pomocą uśmiechu. Pamiętaj, to najlepsza broń kobieca, która zadziałała już na niejednego mężczyznę. Gdy on widzi uśmiech na twojej twarzy, nabiera odwagi, żeby do ciebie podejść. Wie, że nie usłyszy od ciebie żadnych przykrych słów.

Jakie kobiety przyciągają mężczyzn? Panie o jasnej karnacji

Mężczyzn przyciągają też kobiety o jasnej cerze. Jak wynika z przeprowadzonych badań, panowie lubią obserwować emocje malujące się na naszej twarzy. Pąsowe plamy na twarzy mówią wiele na nasz temat. Na ich podstawie można zauważyć nasze podniecenie, zdenerwowanie itp.  Ciemniejsza karnacja nie zdradza naszych emocji tak jak blada skóra. Zatem jeśli zostałaś przez naturę obdarzoną jasną cerą, możesz uznać siebie za szczęściarę. Nie pozbywaj się tego atutu, opalając się godzinami na plaży. Chroń swoją cerę przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne. Unikniesz w ten sposób nie tylko zmarszczek, ale też przyciągniesz męskie spojrzenia.

Bądź kulturalna, mężczyźni nie lubią wulgarnych kobiet

Panowie zwracają też uwagę na nasz język. Wbrew pozorom nie przepadają za wulgarnymi kobietami, które na każdym kroku rzucają mięsem. Preferują kulturalne i dobrze wychowane panie, które dysponują bogatym zasobem słownictwa.  W związku z tym staraj się uważać na to, co i jak mówisz w jego towarzystwie. Unikaj wulgaryzmów i słów, które bardziej przystoją mężczyznom pracującym na budowie niż tobie.

 

Pewność siebie działa jak magnes

Pewność siebie to świetny wabik na mężczyzn. Panowie zwracają uwagę na naszą mowę ciała. Jeśli poruszamy się pewnym krokiem, nie krzyżujemy nóg i rąk w trakcie rozmowy, a nasz głos brzmi pewnie, istnieje spora szansa, że się nami zainteresują.  Wiele kobiet w kontaktach z mężczyznami paraliżuje nieśmiałość. Nie każda z nas należy też do przebojowych osób. Jeśli problem ten dotyczy także ciebie, mamy dobrą wiadomość.  Mowę ciała można przećwiczyć w taki sposób, że z czasem nauczysz się oszukiwać otoczenie, wysyłając mu sygnały, że jesteś osobą pewną siebie i znającą swoją wartość. Wystarczy tylko unikać pewnych gestów i zastąpić je innymi, dzięki którym sporo zyskujemy w oczach płci przeciwnej.

Podkreśl swoją kobiecość!

Spojrzenia mężczyzn przyciągają także panie, które potrafią zaakcentować swoją kobiecość. Wbrew pozorom nie oznacza to, że trzeba mieć biust wielkości Pameli Anderson i nogi długości Anji Rubik. Nie musisz też zakładać głębokich dekoltów i szpilek na niebotycznych obcasach.  Panowie zwracają uwagę na całokształt. Dopasowany żakiet, rurki, czerwona szminka, pomalowane paznokcie, opaska we włosach – wystarczy jeden z tych elementów, by on dostrzegł naszą kobiecość.  Mężczyźni lubią też kobiety noszące zwiewne sukienki. Lato to doskonała okazja, aby pokazać mu się ze swojej zmysłowej, ale nie wulgarnej strony. Pamiętaj, że głęboki dekolt owszem przyciąga męskie spojrzenia, ale tylko na chwilę.  Nie chcesz przecież stać się dla niego jednonocną przygodą?

Irmina Cieślik

Komentarze (3)

Aneczka2015

6 lat temu

Kobieta zadbana, kobieco ubrana i umalowana a do tego piękny uśmiech i zniewalające spojrzenie i każdy mężczyzna jest nasz 😉

dulcynea

6 lat temu

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny z pewnością zwraca uwagę , myślę że cechy charakteru są jednak kluczowe.
Szczery uśmiech na twarzy i pozytywne usposobienie bardziej zwracają uwagę.
A kultura osobista i pewność siebie zjednuje mężczyznę.

Zostaw komentarz