Miłość i związki

Kobiety, które nie mają co liczyć na pierścionek

pierścionek

Piękna suknia z welonem, bajkowy ślub i wymarzony mężczyzna u boku – wizja niejednej kobiety. Marzenie o szczęśliwej miłości to nic złego, ale by trafić na mężczyznę życia, na początku warto spojrzeć na siebie i swoje zachowanie. Faceci też szukają przecież kobiet, które spełniają ich wizję wspólnej przyszłości. Które kobiety nie mają co liczyć na pierścionek.

Zazdrośnica

Zazdrosna kobieta potrafi uprzykrzyć życie każdemu facetowi. Będzie drążyć, węszyć i szukać oznak zdrady. W tym celu może zamknąć ukochanego w złotej klatce, zostawiając go tylko dla siebie. Mowa oczywiście o skrajnej zazdrości, która przyczynia się do takich zachowań, w efekcie niszczących związek. Chcąc zbudować z facetem związek małżeński, kobieta powinna ufać facetowi, a nie na każdym kroku wątpić w jego wierność. Zazdrośnica będzie więc miała problem ze zdobyciem faceta na długi czas.

Przemądrzała

Inteligentne kobiety są seksowne i bardzo atrakcyjne w oczach mężczyzn, ale przemądrzałe niekoniecznie. Pod charakterystyką przemądrzałej kobiety kryje się dama, która jak nikt zna się na wszystkim, w dodatku najlepiej. Zawsze znajdzie okazję, by wytknąć innym braki w edukacji, nawet tej elementarnej. Taki typ kobiety nie zrobi dobrego wrażenia w towarzystwie, wręcz przeciwnie, może obrazić znajomych lub samego faceta, tą swoją mądrością.

Desperatka

Chyba najgorszy typ kobiety, czyli desperatka. Co ją wyróżnia? Szukanie potencjalnego kandydata na męża dosłownie wszędzie. Przy każdej niemal okazji kobieta podkreśla swój statut singielki. Mężczyzna staje się celem, niczym zwierzyna dla myśliwego. Jedna randka wystarczy do tego, by zacząć planować ślub, dom i dzieci. Faceci jednak nie przepadają za desperatkami, więc koniec końców, pierścionka to one raczej szybko nie zobaczą. Facet prędzej ucieknie, niż da się złapać w sidła zdesperowanej kobiety.

Chłopczyca

Kobiety posiadają męskie cechy. Często w bluzie faceta wyglądają wręcz zabójczo seksownie. Ale nie o tym mowa. Chłopczyca będzie kobietą, która za bardzo stara się zachowywać i wyglądać, jak facet. Przez to staje się bardziej materiałem na dobrego kumpla, niż na żonę. Odrobina kobiecości i odpowiedniego stylu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, dlatego warto o tym pamiętać.

Materialistka

kobietyFacet szuka żony, która będzie kochać jego osobę, a nie konto bankowe. Materialistka pragnie rzeczy – pierścionek, dom, samochód – to właśnie jej cele, do których dąży. Mężczyzna staje się tylko dodatkiem do całego obrazku małżeństwa. Typ takiej kobiety najlepiej, jeśli będzie świecił niczym gwiazda, nie robiąc nic, oprócz chodzenia do fryzjera czy kosmetyczki. Materialistka najpierw sprawdza, jakim autem jeździ facet i gdzie pracuje, nie interesują jej poglądy, umiejętności czy charakter. Liczy się po prostu kasa. Mężczyźni nie są jednak głupi i potrafią celnie rozpoznać kobiety, które lecą tylko na ich pieniądze.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz