Kultura Styl życia

Kobiety Donalda Trumpa – Nina Burleigh

Kobiety Donalda Trumpa

Donald Trump to jeden z najbogatszych Amerykanów, który pomimo kontrowersyjnych poglądów oraz wypowiedzi przyciągnął do siebie wyborców i został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie tylko jego słowa dotyczące budowania muru na granicy z Meksykiem przeszły do historii. Donald Trump znany jest ze swojego zamiłowania do młodych i pięknych kobiet. Pomimo posiadania pięknej żony, Melanii, wciąż nie przestaje flirtować z przedstawicielkami płci pięknej. Kobiety Donalda Trumpa to książka Niny Burleigh, w której autorka przygląda się relacjom prezydenta USA z paniami.

Nina Burleigh na co dzień pracuje jako dziennikarka. Postanowiła ona przyjrzeć się z bliska życiorysowi Donalda Trumpa, w tym kobietom, które odegrały największą rolę w jego życiu – babci, mamie, trzem żonom i córce, o której mówi, że gdyby nie był z nią spokrewniony, umawiałby się z nią na randki.  Wszystkie wspomniane panie niewątpliwie kształtowały lub nadal formują jego osobowość.  Nina Burleigh w niezwykle intrygujący sposób przygląda się losom najpotężniejszego człowieka na świecie, który ma dostęp do głowic nuklearnych.

Donald Trump to człowiek, który budzi ogromne kontrowersje. Nie wzbudza takiej sympatii jak niektórzy prezydenci Stanów Zjednoczonych. Jego wypowiedzi budzą skrajne emocje. Jedni chwalą go za bezkompromisowość, inni krytykują za głupotę i braki w wiedzy.  Czy osoba, która przez niektórych jest posądzana o problemy z poczytalnością, powinna zajmować tak ważne i odpowiedzialne stanowisko?

Donald Trump wypracował własną markę, zanim został głową państwa. Już w młodości wiedział, jak pokierować swoją karierą, by osiągnąć sukces.  Czy biznesmen zawsze postępował zgodnie z literą prawa i działał etycznie?  Donald Trump potrafi niewątpliwie wykorzystać swoją wpływową pozycję do tego, aby móc przebierać w kobietach jak w ulęgałkach.  Prezydent USA większość kobiet traktuje dość przedmiotowo, służą mu bowiem do zaspokajania potrzeb. Tylko nieliczne panie zostały dopuszczone do jego życia, a mimo to pragnie je ulepić na własną modłę.

Kobiety Donalda Trumpa to też historia kobiet z jego najbliższego otoczenia, które może nie zaznały przy nim pełni szczęścia, ale dzięki związkowi z biznesmenem stworzyły własne marki i dorobiły się majątku.

Jeśli chcesz bliżej poznać życiorys prezydenta USA, koniecznie musisz sięgnąć po Kobiety Donalda Trumpa. Książkę czyta się szybko i przyjemnie za sprawą lekkiego pióra Niny Burleigh.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz