Miłość i związki

Kobieta chce czuć się przy mężczyźnie kobieco

kobieta chce czuć się przy tobie kobieco

To jedna z naszych podstawowych potrzeb. Która z nas nie chce czuć się przy tym właściwym facecie kobieco i wyjątkowo? Gdy go spotykamy chcemy zrobić wszystko, aby widział w nas kobietę, nie koleżankę, matkę czy siostrę.  Kobieta chce czuć się przy mężczyźnie kobieco, dlatego jej tego nie utrudniaj.

Ona chce, abyś był dżentelmenem

Otworzył przed nią drzwi, przepuścił przodem, odsunął krzesło, pozwolił wybrać stronę łóżka, po której chce spać. Bądź dżentelmenem, a zawsze będzie widziała w tobie faceta, a nie kolegę. Wiemy, że mamy równouprawnienie, ale to nie oznacza, że ona nie chce, abyś traktował ją jak na prawdziwego dżentelmena przystało. Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody. Nie możesz być dla niej wulgarny i rzucać jej chamskich tekstów. Nie zwracaj się do niej w stylu: co robi dziś moja d*peczka?

Odprowadź ją do domu

Gdy jest ciemno podejdź po nią, a wieczorem odprowadź do domu. To najlepsze, co możesz zrobić, aby ona myślała o tobie pozytywnie. Coraz więcej mężczyzn zakłada, że kobieta ma radzić sobie sama. Pokaż, że dla ciebie to niedopuszczalne, niech poczuje, że ma przy sobie prawdziwego mężczyznę i obrońcę.

Inicjuj seks i dotyk

Kobieta oczekuje, że to ty ją będziesz dotykał i inicjował seks. W ten sposób pokazujesz jej, że jej pożądasz i pragniesz, bo jest dla ciebie atrakcyjna fizycznie. Pokaż jej, że jesteś mężczyzną, dotykaj ją podczas spotkania, a na koniec pokaż jej, że chcesz się z nią kochać.  Gdy kobieta nie jest dotykana, a facet nie dąży do seksu, czuje się mało kobieca, wręcz wybrakowana.

Niech się dla ciebie ubiera kobieco tak, jak lubi

Pozwól kobiecie ubierać się dla ciebie kobieco. Ona naprawdę nie wie, co ma myśleć, gdy słyszy, żeby założyła spodnie. Kobiety lubią się stroić w sukienki, spódniczki, pończochy, koronkową bieliznę. Robią to oczywiście dla mężczyzn, chcą rozpalać ich wyobraźnię. Pozwól jej dla siebie wyglądać seksownie. Powiedz, że chętnie zobaczyłbyś ją w gorsecie i pończochach albo czerwonej bluzce z dekoltem. Wybierz coś, co naprawdę cię kręci, ale jest bardzo kobiece.  Jak ją wciśniesz w spodnie, w których nie czuje się kobieco, pozbawisz was obojga cząstki uwodzicielskiej atmosfery, która zbliża do siebie kobietę i mężczyznę. Poza tym ściąganie spodni jest trudniejsze niż sukienki. Pomyśl, że w sukience masz ułatwiony dostęp do niektórych części jej ciała, co może ci się przydać podczas gry wstępnej i inicjowania seksu.

Zabierz ją czasem na zakupy i doradź

Kobiety to lubią: strojenie się dla mężczyzny to dla wielu z nich fascynujące zajęcie. Zabierz ją na zakupy i pomóż wybrać rzeczy, które spodobają się Wam obojgu. Nie przynoś jej dresów itp., skoro wiesz, że ona w takich rzeczach nie chodzi. Możesz ją jednak nakierować na klimaty, które sam lubisz i które dla niej są kobiece oraz fascynujące. Może nie lubisz spódniczek, ale kręcą cię sukienki o określonym kroju.

Przytulaj ją jak najczęściej

Kobieta wtedy czuje, że ma przy sobie faceta, który ją chroni i się o nią troszczy jak o swój największy skarb. Dlatego przytulaj ją mocno, całym ciałem, gdy tylko możesz lub najdzie cię na to ochota. Kobiety chcą się czasem schronić w ramionach swojego faceta.

Wyręczaj ją w  sprawach wymagających siły

Ona ma jej dużo mniej, dlatego pokaż jej, że może wówczas liczyć na ciebie. Od razu zapiszesz się w jej pamięci jako mężczyzna, z którym można się związać, bo wyratuje ją z każdej opresji. Pomoże w rzeczach wymagających siły. Wszystko jedno, czy chodzi o przymarznięte okno, które nie chce się otworzyć, czy o zakupy, których nie jest w stanie przytaszczyć do domu. Pokaż, że jesteś jej superbohaterem, ona wówczas będzie mogła być bardziej kobieca.

Dodaj komentarz