Seks

Kobiecym okiem: tymi gestami sprawił, że postrzegam go jako idealnego kochanka

idealny kochanek

Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu kobiecym okiem. Dziś postanowiłyśmy podzielić się z mężczyznami paroma cennymi informacji. Temat naszych rozważań brzmi: tymi gestami sprawił, że postrzegam go jako idealnego kochanka. Gotowi na poznanie zaskakujących faktów, które zmienią wasze podejście do seksualności?

Delikatność

Pamiętam, jak uprawiałam z nim seks, było naprawdę miło, on chciał mnie w pewnym momencie klepnąć w tyłek, ale w ostatniej chwili zreflektował się i pogłaskał mnie po pupie. To było dla mnie naprawdę ważne. Ktoś by powiedział, pierdoła. Nie dla mnie, niemal każdy facet postrzega klapsy jako świetną zabawę, a ja ich nie lubię. Jestem drobną kobietą i zwyczajnie takie „zabawy” mnie bolą i to jeszcze przez kilka dni po erotycznych igraszkach, bo mam po nich wielkie siniaki. Ale mężczyznom trudno się powstrzymać. Z tym było zupełnie inaczej. To, że jednak mnie pogłaskał, a nie uderzył, było dla mnie szalenie miłe i takie czułe. Od razu zrobiło mi się przyjemniej i poczułam, że  z nim mogę uprawiać seks bez obaw, że stanie mi się coś złego. On potrafił mi okazać czułość i szacunek.  To niewątpliwie najlepszy kochanek, jakiego miałam.

Przytulanie w pozycji na jeźdźca

Pamiętam, że uprawialiśmy wówczas seks w pozycji na jeźdźca i on nagle bardzo mocno mnie do siebie przytulił. To było takie urocze, czułe, wzruszające, a zarazem przyjemne, bo pomogło mi się rozluźnić i odstresować.  To jest coś wyjątkowego i niewątpliwie często powracam do tego myślami.

Czuły i romantyczny seks

Pierwsza wspólna noc  była iście filmowa. Tak właśnie zawsze wyobrażałam sobie idealny seks. Pełny czułości i romantyzmu. Zaczęło się niewinnie od przytulania przy oglądaniu filmu. Potem delikatnego dotykania przez ubranie, które przeszło w pocałunki i bardzo namiętny seks. Naprawdę dużo się do siebie przytulaliśmy i całowaliśmy, to było coś wspaniałego. Poza tym on był dla mnie bardzo tolerancyjny i cierpliwy. Czułam się przy nim naprawdę cudownie. To najlepszy seks ever.  Jeszcze nikt nigdy nie dał mi takiej satysfakcji jak on i nie spełnił tym samym jednego z moich erotycznych marzeń.

Delikatnie z włosami

Doceniam to, że potrafił być naprawdę delikatny dla moich włosów. Gdy za nie chwytał, to tak z wyczuciem, nie ciągnął mnie za nie, powodując ból, tylko bardziej się nimi bawił. To było naprawdę urocze, erotyczne i zmysłowe. Sprawił mi tym ogromną przyjemność.

Przytulanie na koniec

Mój idealny kochanek po pierwszej wspólnej nocy naprawdę długo mnie przytulał i potem obejmował przez całą noc, aż do rana. To najwspanialsze doznanie, jakiego kiedykolwiek doznałam.  Jeszcze nigdy nie byłam taka szczęśliwa i nie czułam się tak bezpiecznie jak przy nim.

Namiętne pocałunki

Gdy po raz pierwszy pocałował mnie pod moim blokiem, dosłownie zatrzęsła się ziemia. Nie inaczej było podczas seksu. On potrafi zdziałać cuda językiem. Całuje długo, namiętnie, bez delikatnego muskania, od razu przechodzi do rzeczy, a mnie to bardzo kręci i rozpala. Mój idealny kochanek potrafi doprowadzić mnie do szaleństwa swoimi pocałunkami z języczkiem. Gdy to robi, czuję, jak odlatuję i marzę o tym, by nie przestawał.

Delikatny dotyk

Lubię jego delikatny dotyk przez ubranie, to doprowadza mnie do erotycznego wrzenia.  On potrafi mnie nim doprowadzić do szaleństwa. Jest mistrzem w budowaniu erotycznego napięcia. Naprawdę lubię, gdy mnie dotyka, nawet w sytuacjach niezwiązanych w seksie. Gdy mnie przytula, w jego ramionach czuję się najbezpieczniej na świecie.

Dzielenie się kołdrą

To drobny gest, ale to miłe, gdy podnosi kołdrę i każe pod nią wchodzić. Jest wtedy taki troskliwy i opiekuńczy, a ja tylko utwierdzam się w przekonaniu, że przeżyłam coś wyjątkowego z nim w roli głównej. On jest taki kochany.

Przygarnianie do siebie

Uwielbiam, gdy przygarnia mnie do siebie, by mnie przytulić. Pamiętam, jak pierwszej wspólnej nocy potrafił mnie przygarniać do siebie, za każdym razem, gdy przewracał się z boku na bok. Podoba mi się też, gdy mocno oplata mnie nogami, łapie z piersi i przytula do siebie, rozpoczynając tym samym grę wstępną. Tak postępuje idealny kochanek.

Dodaj komentarz