Seks

Kobiecym okiem: seks to nie egzamin

seks to nie egzamin

Chyba każda z nas marzy o wyrozumiałym partnerze, który podejdzie do seksu jak do dobrej zabawy. Wiemy, że faceci uwielbiają rywalizację i każdy z nich chce być perfekcyjny w tym, co robi. Ale tam, gdzie zaczyna się robić poważnie, nie ma miejsca na dobrą zabawę. Seks to nie egzamin. Zobacz, co myślą na ten temat kobiety.

Kobiety boją się łóżkowych perfekcjonistów, gdyż same nie są idealne

Gdy widzę, że mężczyzna bardzo się stara, to bardzo mnie to cieszy, ale boję się też, że trafiłam na perfekcjonistę, a ja przecież nie jestem idealna. Też zdarza mi się zrobić coś głupiego i niezręcznego, bo jestem tylko człowiekiem. Chcę wiedzieć, że nawet, jak  popełnię błąd albo wydarzy się coś niespodziewanego, np. podczas całowania moje włosy wejdą między nas, to on się nie obruszy ani nie wkurzy, tylko podejdzie do tego na luzie.

Nawet przy braku perfekcji możesz być idealnym kochankiem

Bardzo lubię spontaniczność, a takie zadaniowe podejście ją zabija.  Chciałabym czasem po prostu miło spędzić czas z facetem na erotycznych igraszkach, bez stresu i niepotrzebnej spiny. Gdy on się stresuje, to i ja się zaczynam stresować.  Ja wiem, że to wynika w większości przypadków z jak najlepszych intencji, ale gdyby facet czasem się po prostu uśmiechnął, obrócił pewne rzeczy w żart, przytulił mnie i pocałował, to naprawdę poczułabym się bardziej na luzie. Obojgu wyszłoby nam to na dobre. W końcu jakieś wpadki, które przytrafiają się także kobietom, nie przesądzają o stopniu naszego zadowolenia z seksu.

Jeśli pociągasz kobietę i jesteś czuły, może być tylko super

Chciałabym, aby mężczyzna podchodził do seksu na większym luzie. Każdy się czasem trochę stresuje, ale dla mnie najgorsze jest to, gdy facet za bardzo się na czymś skupia i to rozpamiętuje, spinając się, zamiast po prostu spróbować się dobrze bawić. Myślę, że większość kobiet nie ocenia mężczyzn surowo za każde potknięcie. Wierzę, że oni nam tego też nie robią.  Nie ma sensu się tak stresować, bo z facetem, który nam się podoba i bardzo nas pociąga,  jest naprawdę super, gdy nas dotyka, całuje i pieści.

Więcej swobody w łóżku

Moje marzenie, to więcej swobody. Tak, abym sama nie zaczęła czuć się jak na jakimś egzaminie. Gdy widzę, że mogę się do niego w każdej chwili przytulić, pocałować go, on niczym się nie zraża i nie jest na mnie zły, nie staje się też chłodny, gdy jego zdaniem coś pójdzie nie tak, to jestem szczęśliwa i jest mi z nim przyjemnie. Zwłaszcza gdy na koniec mnie mocno przytuli.  Właśnie taka postawa sprawia, że nabieram ochoty, aby uprawiać z nim seks jak najczęściej.

Czuły seks receptą na sukces

Nie potrzeba 10 różnych pozycji i innych cudów, aby sprawić kobiecie przyjemność. Czasem mam wrażenie, że dla mężczyzn seks to sport wyczynowy, gdzie trzeba być najlepszym akrobatą. A tymczasem najlepszy kochanek to ten, który potrafi nas pocałować i przytulić podczas seksu.  Ważne już na wstępnym etapie jest to, czy facet wzbudza  w nas pożądanie. Jeśli tak jest, do tego dochodzą ciepłe emocje, jakimi go darzymy, a on jest dla nas czuły, to efekt wow gwarantowany. Mężczyznom chyba często brakuje wiary w siebie.  Bo paradoksalnie ten, który daje kobiecie najlepszy seks, chyba najbardziej się stresuje tym, że coś poszło nie tak. A ten, który zupełnie się nie stara, ma siebie za boga seksu i nie daje mu do myślenia sytuacja, że kobieta zupełnie go unika.

Dodaj komentarz