Kultura Styl życia

Kobieca ejakulacja i punkt G – Deborah Sundahl

Kobieca ejakulacja i punkt G – Deborah Sundahl

Kobieca ejakulacja i punkt G to pozycja obowiązkowa dla wszystkich kobiet, które lubią eksperymentować. Książka ułatwia odnalezienie punktu G i zawiera ćwiczenia, dzięki którym panie będą mogły osiągnąć ejakulację. Deborah Sundahl to znana edukatorka seksualna, która dysponuje ogromną wiedzą z zakresu życia erotycznego.

Kobiety nie znają własnego ciała

To smutne, jak niewiele kobiet zna swoją anatomię i fizjologię. Sposób, w jaki działa nasze ciało, okazuje się dla wielu z nas sporym zaskoczeniem. Niewiele uwagi poświęcamy swoim miejscom intymnym. Zazwyczaj skupiamy się na nich, gdy coś nas boli lub piecze, czyli podczas różnego rodzaju niedyspozycji. Zapominamy, że dobra znajomość własnego ciała stanowi klucz do sukcesu. Dysponując stosowną wiedzą, łatwiej możemy osiągnąć orgazm i czerpać satysfakcję z życia erotycznego.

Dlaczego kobiety wstydzą się ejakulacji?

Deborah Sundahl stawia na szczerość. Zwraca uwagę na fakt, iż wiele kobiet nie wie, że w ich przypadku także możliwa jest ejakulacja. W rezultacie, gdy czują, że za chwilę wytrysną, ogarnia je skrępowanie. Obawiają się bowiem, że popuszczą mocz i skompromitują się w oczach partnera. Kobieca ejakulacja w niektórych kręgach kojarzy się z wyuzdaniem i uprawianiem przygodnego seksu. Deborah Sundahl w swojej książce Kobieca ejakulacja i punkt G  obala większość mitów związanych z tym tematem. Zwraca uwagę na fakt, że literatura z zakresu seksuologii dość długo nie wspominała o kobiecej ejakulacji. Dziś wiemy, że niektóre panie jej doświadczają. Wytrysk owej wydzieliny nie ma nic wspólnego z popuszczaniem moczu.

Jak odnaleźć punkt G i nauczyć się ejakulacji?

Kobieca ejakulacja i punkt G to książka, w której znajdziemy porady i ćwiczenia, które ułatwią nam odnalezienie punktu G.  Gdy ta sztuka nam się już powiedzie, dużo łatwiej będzie nam doświadczyć ejakulacji.  Deborah Sundahl zwraca uwagę na fakt, że każda kobieta może doświadczyć tych przyjemnych doznań. Wystarczy tylko systematyczna praca, wszystkiego, także kobiecej ejakulacji, można się bowiem nauczyć.  Książka Kobieca ejakulacja i punkt G  zawiera wiele ciekawych ćwiczeń przybliżających nas do celu. Niektóre z nich mogą zaskakiwać.

Poradnik seksuologiczny obfitujący w liczne ciekawostki

Deborah Sundahl nie tylko skupia się na praktycznym aspekcie kobiecej ejakulacji, ale też opisuje, jak postrzegano ją w średniowieczu. Ten krótki zarys historyczny z pewnością zaskoczy wiele osób. Książka dzięki podziałowi na rozdziały i podrozdziały ułatwia wyszukiwanie potrzebnych informacji. Nawigacja jest tutaj niezwykle prosta. Sam poradnik Kobieca ejakulacja i punkt G został napisany przystępnym językiem. Książka zawiera wiele  ciekawych informacji i sprawia, że trudno się od niej oderwać. Niewątpliwie wzbogaca wiedzę czytelnika z zakresu kobiecej fizjologii, o której wciąż mówi się zdecydowanie za mało, zwłaszcza w kontekście czerpania przyjemności.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz