Dla zdrowia Opinie

Kinon

suplement diety kinon

Szwajcarski suplement diety Kinon zawiera 100% naturalnej witaminy K2 MK-7 pozyskiwanej z natto (tradycyjna japońska potrawa z soi, wolna od GMO). Opatentowana cząsteczka Kinon jest najbardziej aktywną naturalną formą witaminy  K2 MK-7 i w dawce 75 µg zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminę K.

1 tabletka KINON = 75 µg witaminy K2 MK-7

Witamina K2 bierze udział w procesie mineralizacji kości i jest ważna dla utrzymania odpowiedniego ich stanu, kształtowania i utrzymania struktury.

Witamina K2 aktywuje białko, osteokalcynę, które wiąże wapń i transportuje go do kości. Przy niedoborze witaminy K2 słabnie aktywność osteokalcyny oraz innych białek wrażliwych na K2 i gospodarka wapniowa w organizmie ulega zaburzeniu.

Badania ujawniły, że niewystarczająca ilość witaminy K2 lub złe jej przyswajanie przez organizm ma wpływ na spadek gęstości kości, wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia osteoporozy oraz łamliwości kości, dlatego ważne jest, by organizm otrzymał wystarczającą ilość witaminy K2.

Kinon – Zaufaj sile mądrości Wschodu połączonej ze szwajcarską jakością.

http://www.kinon.com.pl/

Opakowanie 30 tabl.
Jedna tabletka dziennie.
Cena około: 25,49 PLN

Tekst sponsorowany

Komentarze (9)

Mindi

6 lat temu

Jak widzę, witamina K2 jest bardzo istotna dla kości. Za malo sie o tym mówi i pisze, że powinno się łykać suplementy skoro zbyt mało jemy i przyswajamy tej wanej dla organizmu witaminy.

Zostaw komentarz