Miłość i związki

Kim dla niej jesteś? Przyjacielem czy kandydatem na kogoś więcej?

kim dla niej jesteś

Relacje damsko-męskie potrafią rozwijać się dość oryginalnie. Czasem jesteśmy przekonani, że druga strona to nasz przyjaciel i nic poza tym, a ona okazuje się w nas zakochana. Kiedy indziej wysyła sygnały sugerujące, że chce czegoś więcej, a pragnie jedynie przyjaźni. Kim dla niej jesteś? Przyjacielem czy kandydatem na kogoś więcej?

Jak nie wpaść do friendzone?

Szczególnie mężczyźni boją się wpadnięcia do friendzone`a, czyli strefy przyjaciela.  Prawda jest taka, że kobiety potrafią wysyłać erotyczne sygnały dużo lepiej niż płeć przeciwna, dlatego to właśnie faceci przez złe rozpoznanie terenu często wpakowują się w koleżeństwo z kobietą, która ich pociąga fizycznie. I taki układ potrafi trwać latami, bo warto być blisko osoby, na której nam zależy.

Kobiety tak naprawdę lubią utrzymywać relację z innymi ludźmi, to wzbogaca ich życie i napełnia je szczęściem. Dlatego mężczyźni często nie rozumieją, że ona spotyka się z nimi, dlatego że ich lubi. Nie za każdym ciepłym słowem kryje się wielka miłość.

Przyjaciel od seksu?

Do tego dochodzi jeszcze fakt, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety w XXI wieku mają mało czasu na budowanie związków. Dlatego coraz popularniejszy okazuje się seks z przyjacielem. To bezpieczny układ dający satysfakcję obydwu stronom.

Czy pozwala ci na dotyk?

Po czym zatem poznać, kim dla niej jesteś?  Po jej zachowaniu.  Zobacz, jak ona cię traktuje, gdy jesteście razem. Czy pozwala ci się dotknąć, przytulić, objąć, pocałować w usta, czy unika kontaktu fizycznego? Jeśli to czyste koleżeństwo z jej strony, ona nie będzie pozwalała ci na dotyk.  Jeśli natomiast chodzi jej tylko o seks, nie będzie chciała spędzać z tobą czasu w miejscach, gdzie nie ma szans na erotyczne igraszki.

Kim dla niej jesteś? Kandydatem na faceta

Krótko mówiąc, jesteś na dobrej drodze do stworzenia z nią czegoś więcej, jeśli  ona pozwala ci się dotykać: przytulać, obejmować, trzymać za rękę, całować. Ponadto lubi z tobą spędzać czas, nawet w gronie twoich znajomych, gdy nie ma szans na seks. Jeśli do tego stara się być oryginalna i zaskoczyć cię od czasu do czasu, robiąc ci jakąś niespodziankę, to dobry znak. Możesz być spokojny, jeśli ona dąży do spotkań na żywo. Gdybyś był dla niej zwykłym kolegą, to gadałaby z tobą przez telefon, ale jeśli robi coś, żeby cię zobaczyć na żywo, to dlatego że zależy jej także na tym, abyś ją objął, tęskni za tobą i cię potrzebuje.  Kobieta zainteresowana poważną relacją dopytuje cię o twoje życie, plany, chce wiedzieć, co planujesz zrobić w ramach swojego hobby, z kim się przyjaźnisz. Stara się też zrobić wszystko, abyś uznał ją za atrakcyjną fizycznie. Dlatego ubiera to, co lubisz.  Stara się wyglądać seksownie.  Jeśli nie jest zajęta, chętnie się z tobą umawia na spotkanie.

Dodaj komentarz