Miłość i związki

Kim dla niej jestem?

Kim dla niej jestem

Mężczyźni coraz częściej zastanawiają się: kim dla nie jestem? Facetem, z którym chce czegoś więcej, zwykłym kolegą czy kumplem od seksu? Specjalnie dla mężczyzn postanowiłyśmy rozwiać ich wątpliwości, dzieląc się kobiecym punktem widzenia. Zatem do dzieła!

Plaster na rany po nieszczęśliwej miłości

Taki facet służy kobiecie do tego, aby jej pieskował, prawił komplementy, obsypywał prezentami i propozycjami randek.  Ona chce czuć się adorowana i atrakcyjna. W ten sposób podbija swoją pewność siebie po rozstaniu z ukochanym. Możesz być także opcją na przeczekanie, bo ona liczy, że eks do niej wróci za pół roku. Taka kobieta wciąż utrzymuje kontakt ze swoim eks, śledzi go w portalach społecznościowych, składa mu życzenia z okazji urodzin, wypytuje o niego znajomych. Tobą w ogóle się nie interesuje, to znaczy, nigdy nie zapyta, jak tam twoje auto czy próba zmiany czas, bo ma ciebie gdzieś.

Ukochany facet

Jeśli ona cię kocha, to z pewnością będzie szukała pretekstów do kontaktu z tobą. Traktowała cię jak specjalistę, pytała o radę dla swoich koleżanek w potrzebie.  Z pewnością złoży ci życzenia w dniu twoich świąt i w delikatny sposób ukryje w nich sugestię, że chciałaby cię zobaczyć.  Naucz się czytać między wierszami. Ona też pyta cię o twoje sprawy: o to, jak idzie zmiana pracy etc. Poza tym pozwala się dotykać, przytulać, całować.  Jest dla ciebie miła, raczej zgadza się na spotkania, chyba że nie może i zawsze odpisuje ci na wiadomości, unikając zbędnej zwłoki. Na te wysłane w środku nocy nie odpisze, bo śpi, ale zrobi to rano.

Tylko kolega

Ona lubi z tobą rozmawiać, ale nie lubi, gdy ją dotykasz. Nie pozwala się trzymać za rękę, całować. Przytula cię tylko przez ułamki sekund i jest to przyjacielski misiek.  Unika wszelkich dwuznacznych tematów rozmów. Krępuje się, gdy mówisz jej komplementy dotyczące wyglądu. Opowiada ci o swoich miłosnych podbojach. Żali się na swojego eks.

Kolega z bonusem

Nie interesuje jej, czy dostałeś nową pracę, czy naprawiłeś samochód. Nie pamięta o twoich świętach. Nie szuka pretekstów do rozmowy, tylko wali prosto z mostu, że chce, abyś do niej przyjechał w wiadomym celu. Ona się nie kryguje, bo ma jeden cel – seks z tobą. Nie ma w tym nic oryginalnego. Mężczyzna, który dąży do seksu, też jest bardzo bezpośredni.

Frajer i sponsor, którego można wykorzystać

Ona chce, żebyś ją gdzieś woził, zabierał na drogie kolacje, kupował prezenty. Służysz jej do dostarczania rozrywki. Wszystko, co może od ciebie wyciągnąć – rzeczy, każdą przysługę, ona wyciąga. Jednak sama nigdy nie chce się zrewanżować nawet drobną przysługą. Jeśli kobieta chce, abyś jej wiecznie stawiał drinki i kolacje, to znaczy, że jest interesowna. Jeśli do tego nie pozwala na seks, tylko lekkie macanki, to wie doskonale, jak tobą manipulować. Wiele kobiet wie, że może sporo ugrać, obiecując mężczyźnie złote góry, ale nie dotrzymując słowa. Odpowiednie kuszenie daje rezultaty.

Przygodą

Ona chce przeżyć z tobą krótki, ale intensywny okres w swoim życiu. Zależy jej na seksie i ostrych wrażeniach. Nie interesuje jej wspólne siedzenie w twoim mieszkaniu przy filmie i winie. Ona chce się tobą tylko zabawić. Nie ma w tym nic oryginalnego, olej ją, jeśli dążysz do związku i pragniesz być kochany.

Dodaj komentarz