Kultura Styl życia

Kiedyś nadejdzie ten dzień – Monika Koszewska

Kiedyś nadejdzie ten dzień

Szukasz dobrej powieści obyczajowej, której bohaterka potrafi płynąć pod prąd, nie uzależnia swojego poczucia szczęścia od posiadania faceta, lecz od spełniania swoich marzeń? Kiedyś nadejdzie ten dzień jest właśnie dla ciebie. Monika Koszewska stworzyła intrygującą historię szefowej marketingu, która wie, czego chce od życia i zdecydowanie po to sięga.

Zdolna szefowa marketingu

Maria ma 29 lat i pracuje jako szefowa marketingu w firmie kosmetycznej. Cieszy się uznaniem szefów oraz podwładnych. Jedynie Justyna szuka tylko okazji, aby jej dopiec i wytknąć niekompetencję. Kobieta marzy bowiem o przejęciu intratnego stanowiska Marii.  Jednak ta wydaje się nie do zastąpienia. Nie tylko potrafi stworzyć ciekawy projekt kampanii reklamowej, ale też negocjować z największymi perfumeriami, tworzyć ciekawe plany i grafiki. W Marii drzemie bowiem dusza artystki, która dochodzi do głosu przy projektowaniu oryginalnych opakowań.  Kobieta często pracuje po godzinach, ponieważ jest perfekcjonistką.

Maria znajduje czas na pielęgnowanie przyjaźni

Maria otacza się cudownymi ludźmi, to jej sąsiedzi, których śmiało można określić też mianem przyjaciół. Często sobie wzajemnie pomagają. Maria także może liczyć na ich wsparcie i chętnie udziela go innym, w tym Weronice, która za jej sugestią zaczyna dbać o siebie oraz swoje małżeństwo.

Dbałość o zdrowie i wygląd

Maria uwielbia sport, nawet jeśli musi wstać o 4 nad ranem, gna na siłownię, by zrealizować swój plan aktywności fizycznej. Zależy jej bowiem na dobrym zdrowiu i znakomitym wyglądzie. Aby go zachować, stosuje wysokiej klasy kosmetyki i korzysta z zabiegów kosmetycznych. Dba także o swój wygląd i zawsze ubiera się starannie.

Czekanie na prawdziwą miłość

Marii nie brakuje też poczucia humoru oraz zdecydowania. Ma w sobie duszę romantyczki, która uważa, że prawdziwa miłość sama ją znajdzie. Nie gna za nią i nie umawia się z byle kim. Nie czuje się bowiem samotna. Jej życie  singielki jest dla niej satysfakcjonujące.

Czy wielki projekt Marii wypali? A może okaże się klapą i zmusi główną bohaterkę do weryfikacji swoich marzeń oraz celów życiowych? Czy młoda kobieta da szansę któremuś z mężczyzn? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Kiedyś nadejdzie ten dzień. Monika Koszewska dołożyła wszelkich starań, aby lektura była lekka i przyjemna. Książka obfituje w liczne, zabawne dialogi. Na korzyść powieści Kiedyś nadejdzie ten dzień przemawia dobry research. Widać, że autorka zna się na marketingu i bardzo dobrze ukazała proces opracowywania kampanii reklamowej. Ponadto powieść zyskuje sporo na wiarygodności dzięki temu, że padają w niej nazwy istniejących firm.  Można lepiej wczuć się w jej klimat dzięki temu prostemu zabiegowi.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz