Kultura Styl życia

Kiedy znów się spotkamy – Nina Nirali

kiedy znów się spotkamy

Kiedy znów się spotkamy to książka wypełniająca serca optymizmem. To powieść, która bawi, ekscytuje i wzrusza.  Nina Nirali w swojej książce pokazała, że przeznaczenie naprawdę istnieje, tylko trzeba w nie uwierzyć i dać mu szansę zaistnieć.   Kiedy znów się spotkamy to powieść, która pokazuje, że możemy spełnić wszystkie swoje marzenia i osiągnąć odległe cele, jeśli naprawdę tego pragniemy.

Przypadkowe spotkanie, które odmienia życie

Główną bohaterką powieści Kiedy znów się spotkamy jest skromna tłumaczka języka niemieckiego. Kobieta na co dzień mieszka w Wiedniu, gdzie prowadzi dość nudne życie towarzyskie. Nie dla niej imprezy i rozrywki europejskiej stolicy. Zoe woli spędzać czas na poszerzaniu swoich horyzontów przy dobrej lekturze. Choć kobieta ma za sobą nieudane małżeństwo, nie jest zgorzkniała. Wręcz przeciwnie, wciąż utrzymuje przyjacielskie relacje ze swoim byłym mężem. Ten chętnie ją wspiera i udziela pomocy, gdy Zoe jej potrzebuje. Podczas krótkiego pobytu w Brukseli kobieta spotyka przystojnego mężczyznę o arabskich korzeniach. Wywiera on na Zoe ogromne wrażenie. Podczas spotkania z nim kobietę uderza piorun sycylijski.  Los ma dla nich miłą niespodziankę. To nie jest ich ostatnie spotkanie. Gdy widzą się ponownie, wspólnie spędzona noc okazuje się początkiem nowego życia.

Mason Gupta Singh jest wpływowym politykiem, który może pochwalić się pokaźnym majątkiem. Budzi on w kobietach ogromne emocje.   Mason ma żonę, Hasamę, jednak w ich małżeństwie od dawna nie dzieje się najlepiej. Mężczyzna uświadamia sobie to, gdy poznaje Zoe.  Pomimo iż Mason wraca do Londynu, nie może zapomnieć o skromnej i pogodnej Zoe.

Kiedy znów się spotkamy – powieść o potędze miłości

Kiedy znów się spotkamy to powieść, która dostarcza wielu pozytywnych emocji. Choć książka jest utrzymana w lekkim tonie,  to dostarcza czytelnikowi solidnych emocji.  Mogłoby się wydawać, że powieść, która liczy zaledwie 165 stron, jest za krótka, by opowiedzieć wartościową historię. Nina Nirali udowodniła jednak, że nie liczy się objętość, ale koncept.  Kiedy znów się spotkamy to książka, którą dosłownie się pochłania ze względu na wartką akcję. Jeśli nie lubisz przydługawych opisów  i zastanawiasz się, kiedy powieść wreszcie się rozkręci, to tytuł autorstwa Niny Nirali stanowi dla ciebie idealną propozycję.  To piękna historia o miłości z odrobiną pikanterii. Główna bohaterka jest normalna, nie przypomina mimozy, lecz ma w sobie ogromną determinację, by dążyć do tego, czego  pragnie. Żadna z niej femme fatale, po prostu jest ona kobietą, która wie, czego chce od życia.

Komentarze

Mindi

1 rok temu

Ciekawie streszczona książka, zaciekawiła mnie ogromnie. Takie książki, które bawią i wzruszają lubię czytać najbardziej, potrzebuję dawki optymizmu To kolejna książka, którą chcę mieć w swojej biblioteczce, mam nadzieję, że już jest w księgarniach.

Zostaw komentarz