Miłość i związki

Kiedy mężczyzna uważa się za bóstwo i ma o sobie za duże mniemanie?

Cóż, narcyzów na tym świecie nie brakuje, o czym z pewnością przekonało się wiele z nas. Należy na takowych delikwentów uważać i trzymać się od nich z daleka. Kiedy mężczyzna uważa się za bóstwo i ma o sobie za duże mniemanie

Cóż, narcyzów na tym świecie nie brakuje, o czym z pewnością przekonało się wiele z nas. Należy na takowych delikwentów uważać i trzymać się od nich z daleka. Kiedy mężczyzna uważa się za bóstwo i ma o sobie za duże mniemanie?

Gdy podrywa wszystko, co się rusza

Jeśli on ma dziewczynę, ale podrywa jeszcze trzy koleżanki ze swojego otoczenia, to ewidentnie coś jest z nim nie tak. On uważa się za bóstwo, któremu każda w końcu ulegnie, a on lubi zaliczacz kobiety. Każdą, z którą się prześpi, traktuje jak trofeum. Jest świadom swojego uroku i wykorzystuje go do przyciągania pań, z którymi następnie sypia, a po wszystkim je zostawia. Kobiety traktuje jak zabawki i nie jest w stanie nad tym zapanować.

Gdy bardzo przedmiotowo patrzy na kobiety

Gdy kobieta to dla niego tylko duże piersi, spore pośladki, ładna buzia i wąska pochwa. Nie interesuje go jej osobowość, nie lubi spędzać z nią czasu inaczej niż w łóżku. On tylko patrzy na kobiety, ocenia ich fizyczność i wybiera dla siebie najlepsze na jednonocne przygody. W towarzystwie często komentuje wygląd kobiet i wodzi za nimi wzrokiem.

Gdy krytykuje wygląd kobiet

Ta jest za chuda, a tamta za gruba. Ta ma za małe piersi, ale tamta ma pełny biust, lecz za wąskie biodra. On krytykuje wygląd kobiet na głos, nie patrzy się na to, że może komuś sprawić przykrość.

Gdy czeka, aż kobieta będzie za nim latać

On nie zagaduje do kobiet. On czeka, aż narybek sam do niego zagada i wepcha mu się w ręce. Lubi zaliczacz piękne kobiety, ceni sobie wygodę. On uważa, że jest tak wspaniały, że nie musi robić nic, by zdobyć względy kobiety.

Gdy jest złośliwy i nieuprzejmy

Gdy kobieta pisze do niego, by pogadać, staje się złośliwy i nieuprzejmy. Ewentualnie nic nie odpisuje. On chce kobiety tylko do seksu, a nie do przyjaźni czy związku.

Gdy w ogóle nie zabiega o kobietę

On uważa, że nie ma to sensu, gdyż jest przystojny i ona sama zacznie się przed nim płaszczyć. On nie inwestuje nic w relacje z paniami, lubi bawić się ich kosztem.

Gdy od razu dąży do seksu

On uwielbia seks i wcale tego nie ukrywa. Biada tej, która uzna, że go zmieni na lepsze i usidli. Tacy jak on nigdy się nie zmieniają. Oni uwielbiają korzystać  z życia i uprawiać seks bez zobowiązań już na pierwszym spotkaniu.

Gdy liczy, że przez wygląd mu się upiecze

Narozrabiał coś, ale liczy, że przez wygląd urzędniczka pomoże mu rozwiązać problem w sposób bezbolesny. Jeśli korzysta ze swojego uroku, gdy policjantka chce mu wypisać mandat, już wiesz, z jakim typem masz do czynienia.

Mężczyzn uważających się za bóstwo trzeba spławiać i olewać. To dla nich największa kara, gdy traktujesz ich jak powietrze i potrafisz oprzeć się ich urokowi, ba, w ogóle nie dostrzegasz ich wdzięków. On się wówczas ze złości kisi w swoim sosie.

Dodaj komentarz