Miłość i związki

Kiedy mężczyzna nie musi się bać oceny podczas seksu?

namiętny seks

Mężczyźni strasznie boją się, że kobieta negatywnie oceni ich podczas seksu. Tymczasem nieważne są kwestie techniczne, gdy spełnione są poniższe warunki. Kiedy mężczyzna nie musi się bać oceny podczas seksu i dlaczego?

Kiedy wzbudza w kobiecie emocje

To one są dla płci pięknej najważniejsze. Jeśli wzbudzasz w niej emocje, to każda wpadka zostanie ci wybaczona, a nawet uznana za uroczą.  Pamiętaj, że wszystko zależy od jej nastawienia do twojej osoby. To, co dla kobiety nastawionej tylko na seks jest tragedią, dla niej nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się dla niej fakt, że jesteście ze sobą blisko, że się nawzajem dotykacie.  Ona nie zwraca uwagi na drobiazgi, w łóżku lubi spontaniczność i emocje.

Kiedy podoba jej się fizycznie

Kiedy mężczyzna pociąga kobieta, nie musi być znawcą Kamasutry, by seks z nim był nieziemski. Pamiętaj, że kobieca przyjemność zaczyna się w głowie. Jeśli na nią silnie działasz, wyzwalasz podniecenie, to twoje umiejętności łóżkowe są bez znaczenia, jej i tak będzie z tobą dobrze.

Kiedy pamięta o grze wstępnej

Jeśli pamiętasz o grze wstępnej, dotykasz, całujesz i pieścisz kobietę, ona odpływa do krainy przyjemności. Im dłuższa gra wstępna, tym szybciej razem dojdziecie na seksualny szczyt. Kobiety uważają, że w seksie najważniejsza jest gra wstępna, bo to ona dostarcza najwięcej różnorakich bodźców. Kobieca skóra jest cieniutka i bardzo wrażliwa na dotyk.  Jeśli dysponujesz tą wiedzą, to wiesz, że dotykając ją i całując, możesz doprowadzić ją do orgazmu, zanim założysz prezerwatywę i przejdziesz do finału.

Gdy dużo ją przytula i całuje w trakcie

Kobiety najbardziej marzą o przytulaniu i pocałunkach w trakcie seksu. Jeśli to robisz, ona jest zachwycona erotycznymi igraszkami z tobą i z pewnością uważa cię za najlepszego kochanka w historii.  To nie wymyślne techniki i doświadczenie seksualne wpływają na jej satysfakcję. Możesz być prawiczkiem i zarazem doskonałym kochankiem, który rozpala swoją kobietę dzięki pocałunkom i dotykowi.

Gdy na koniec przytula ją mocno do siebie

To czynnik, na który zwraca uwagę każda kobieta.  Gdy na koniec przytulisz ją mocno do siebie, byłeś czuły podczas seksu, podobasz jej się fizycznie, wzbudzasz w niej emocje i nie zapomniałeś o grze wstępnej, właśnie otrzymałeś 10/10, a nawet 11/10, jeśli byłeś wyjątkowo czuły.

Dodaj komentarz