Miłość i związki

Kiedy mężczyzna czuje, że go kochasz?

kiedy mężczyzna czuje że go kochasz

Zastanawiasz się, kiedy mężczyzna czuje, że go kochasz? Wbrew pozorom panowie potrafią być bardzo oryginalni w tym względzie. To, co dla ciebie jest wyrazem uczucia, on niekoniecznie postrzega tak samo jak ty.

Gdy sama łapiesz go za rękę na ulicy

On jest dumny, że tak piękna kobieta jak ty chce z nim iść za rękę i w ten sposób pokazać, że nie wstydzi się uczucia, które do niego czuje.  Poza tym mężczyźni lubią się opiekować kobietą, nawet w tak symboliczny sposób.  Dobra wiadomość jest taka, że ręka to część ciała, na której dotykanie istnieje społeczne przyzwolenie, więc niewiele ryzykujesz, łapiąc go za rękę podczas spaceru.

Gdy przytulasz się do niego

On wtedy czuje się kochany i widzi, że relacja zmierza we właściwym kierunku.  Dlatego spróbuj przełamać strach i po prostu się do niego przytulić.  Możesz zrobić to na różne sposoby, wykorzystać jakiś pretekst lub po prostu go przytulić.

Gdy go obejmujesz

Np. idziecie razem przez miasto, a ty go obejmujesz, bo jest ci wtedy cieplej, przyjemniej i bezpieczniej. Mężczyźni doceniają takie drobne gesty. Dzięki nim czują się potrzebni i ważni.

Gdy go całujesz, nie tylko w usta

Jeśli jesteś niższa od niego, a chodzisz w balerinkach, to raczej ciężko będzie ci go pocałować samej w usta, ale zawsze możesz celować w policzek. Taki całus w policzek też się liczy dla mężczyzn i nie jest postrzegany jako coś gorszego. Gdy siedzicie, leżycie itp. możesz spróbować go pocałować w usta.

Gdy mówisz mu po imieniu

To jest najciekawszy punkt. Gdy usłyszałyśmy od jednego z naszych kolegów, że nie czuje się kochany, bo kobieta nie mówi mu po imieniu, to uznałyśmy, że żartuje. Ale podpytałyśmy jeszcze 6 innych facetów na tę okoliczność i każdy podkreślał, że  on czuje, że jej zależy, gdy zwraca się do niego po imieniu.

Gdy znajdujesz dla niego pieszczotliwe określenie

To może być Tygrysek, Niuniek, Kotek itp., ale ważne, abyś  znalazła dla niego  własne pieszczotliwe określenie. Bycie Smerfusiem przy kolegach może nie jest za fajne, ale mężczyźni lubią, gdy kobiety zwracają się do nich w ten sposób w sytuacjach sam na sam. Nikt więcej tak do nich nie mówi.

Gdy chcesz mu pomóc

Gdy chcesz mu pomóc w jakiejś trudnej sytuacji lub gdy zwyczajnie cię o to poprosi. Jeśli jesteś skłonna po prostu to zrobić bez zbędnych dociekań, to on czuje, że go kochasz.

Gdy robisz coś specjalnie dla niego

Może to być jego ulubione ciasto, założenie jego ulubionej sukienki,  puszczenie playlisty składającej się z jego ulubionych piosenek. Faceci doceniają takie drobne gesty i to, że podchodzisz do nich indywidualnie, zapamiętujesz, co lubią etc.

Gdy umiesz z czegoś zrezygnować dla niego

Np. ze spotkania z przyjaciółkami, zmienić swoje dotychczasowe plany etc. On wtedy czuje, że jest ważniejszy od twoich znajomych i zajmuje najważniejsze miejsce w twoim życiu. Dla mężczyzn to bardzo ważny komunikat.

Dodaj komentarz