Seks

Kiedy iść do łóżka z nowo poznanym facetem?

kiedy pójść do łóżka z nowo poznanym facetem

To pytanie, które spędza sen z powiek wielu kobietom. Z jednej strony nie chcemy zrobić tego za wcześnie, z drugiej trudno się powstrzymać, gdy w grę wchodzi pulsujące pożądanie. Kiedy iść do łóżka z nowo poznanym facetem?

Nie na pierwszej randce

Mówi się, że gdy od razu pójdziesz z nim do łóżka, to sama nastawisz waszą relację na nic nieznaczącą przygodę. Znajomość będzie krótka, aczkolwiek intensywna. Jeśli szukasz stałego związku to seks na pierwszej randce nie jest najlepszy rozwiązaniem.

Kiedy pójść do łóżka z nowo poznanym facetem?

Istnieje nawet pewna reguła, która mówi, że do łóżka nie należy pójść przed 3-4 randką. Im dłużej umiesz się powstrzymać, tym lepiej dla ciebie. Po pierwsze, lepiej poznajesz faceta i szanse trafienia na psychola znacznie maleją. Po drugie, niezręczności w łóżku będą mniej wstydliwe, bo będzie umieli obejść je poprzez żarty.

Uprawiajcie seks wtedy, gdy obydwoje macie na to ochotę

Do łóżka z nowo poznanym facetem najlepiej pójść wtedy, gdy obydwoje tego chcecie. Bez sensu jest z tym zwlekać, skoro masz ochotę się z nim kochać, a twoje libido szaleje. Tak naprawdę seks może ci wiele pomóc w ocenie sytuacji. Czasem okazuje się, że facet wydawał się super, a po wspólnej nocy znikają fajerwerki. Okazuje się, że seks z nim daleki jest od ideału. Nie spełnia twoich oczekiwań i nie masz ochoty na powtórkę. Zdarza się też, że zaspokajasz pierwotną żądzę i dochodzisz do wniosku, że tylko tego oczekiwałaś od tej relacji. Wcale nie widziałaś w nim faceta na całe życie, tylko jednonocną przygodę.

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie!

Seks na pierwszej randce nie jest najlepszym pomysłem, bo nie znasz faceta i nie masz pewności, czy nie wyrządzi ci krzywdy. Pamiętaj, że każdy nowo poznany mężczyzna może okazać się psycholem, który nienawidzi prezerwatyw. Naprawdę chcesz zostać zmuszona do uprawiania seksu bez zabezpieczenia? Na wspólną noc, jeśli nie możesz już się powstrzymać, najlepiej wybrać hotel. Tam możesz bowiem liczyć na pomoc osób trzecich.

Prawda jest taka, że zarówno zwlekanie z seksem, jak i pójście na całość nie kształtują przyszłości waszej relacji. Możesz unikać seksu przez pół roku randkowania, a i tak zostać kobietą na jedną noc, bo on jednak stwierdzi, że nie jesteście seksualnie dopasowani. Czasem seks na pierwszej randce okazuje się początkiem wieloletniego związku. Problem z nim jest tylko taki, że podczas erotycznych uniesień wydzielają się hormony, które utrudniają trzeźwy osąd sytuacji.

Dodaj komentarz