Styl życia

Kawa na prezent dla Mamy

Kawa na prezent dla Mamy

Daje Ci wszystko, co najpiękniejsze, troszczy się o Ciebie i kocha bez granic. Spraw swojej mamie wyjątkowo dobrej jakości upominek, z którego będzie codziennie korzystała, myśląc o Tobie.

Prezent na Dzień Matki – co wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, co będzie lepszym prezentem na Dzień Matki, kwiaty czy kawa, to mamy wspaniałą propozycję. Nasze boxy łączą w sobie obie te rzeczy. Kwiatowe pudełka z pyszną kawą to idealny upominek na nadchodzący Dzień Matki.

Prezent na Dzień Matki co wybrać?

Kawa w puszkach ze spersonalizowaną etykietą – idealny pomysł na upominek

Kawa w puszkach ze spersonalizowaną etykietą to elegancja w najwyższym wydaniu. Idealna na każdą okazję, przyda się w domu każdego kawosza. Zestawy z młynkiem, słodyczami czy kawiarkami to rewelacyjne rozwiązanie. Dla wszystkich, którym chcesz wyrazić wdzięczność, złożyć gratulacje albo po prostu sprawić przyjemność, proponujemy nasze produkty. Wyjątkowa oprawa sprawi, że obdarowani poczują się zdecydowanie wyróżnieni.

Kawa w puszkach ze spersonalizowaną etykietą

Świeżo palona Arabika

Kawa pochodzi z rodzinnej Palarni Kawy Kopernik w Toruniu. Jej zapach sprawia, że nikt nie potrafi przejść obojętnie. Świeża, szlachetna 100% Arabika, przygotowana przez najlepszych specjalistów, uczyni każdą chwilę wyjątkową.

Świeżo palona Arabika

Kawa, która pobudza zmysły

Przez długi czas, wspólnie ze specjalistami ds. cuppingu testowaliśmy kilkaset mieszanek najwyższej jakości ziarna. Wszystko po to, aby osiągnąć zapach pobudzający zmysły oraz smak, jaki nikomu nie pozostanie obojętny. Dzielimy się tym, z czego jesteśmy dumni najbardziej.

Kawa, która pobudza zmysły

Najwyższej jakości ziarno kawy

Naszym zdecydowanym atutem jest wysokiej jakości ziarno, które jest odpowiednio wypalane. Poza wypalaniem wybornej kawy, dbamy również o jej design. Tworzymy ozdobne opakowania, wpisując się zarówno w styl prezentowy jak i regionalny czy biznesowy.

Najwyższej jakości ziarno kawy

Komentarze (5)

Rosia58

1 rok temu

Jejku, jak kawa pięknie wygląda w tych puszkach. Rzeczywiście potrafią przygotować ją w formie pięknie zapakowanego prezentu <3

Zostaw komentarz