Gorący temat! Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Pomadki Kat von D uchodzą za kultowe, wyróżniają się bogactwem i różnorodnością odcieni. Jeśli szukasz fioletu, lubisz wyglądać oryginalnie, to koniecznie musisz zapoznać się z ich ofertą. Ich lekko gotycki, na wskroś kobiecy, kwiatowy design cieszy oko. Jak w testach redakcyjnych wypadły szminki Kat von D Studded Kiss Lipstick?

Kolory

Kat von D Studded Kiss Lipstick to kolekcja składająca się z pomadek w różnych odcieniach, począwszy od klasycznych czerwieniach, poprzez nudziaki, a skończywszy na fioletach oraz neonowych różach.   W tej linii każda kobieta znajdzie szminkę idealną dla siebie. To także idealna kolekcja dla kobiet, które na co dzień zawodowo zajmują się wizażem i tworzą artystyczne makijaże.

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Wykończenie

Do wyboru mamy pomadki różniące się wykończeniem, znajdziemy tutaj zarówno szminki z brokatem, jak i maty. Nasze redaktorki miały okazję zapoznać się z matowymi  pomadkami Kat von D Studded Kiss Lipstick.

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Pigmentacja

Szminki Kat von D Studded Kiss Lipstick, które testowały nasze redaktorki (odcienie L.U.V. oraz Wonderchilde) mają świetną pigmentację. Na uwagę zasługuje fakt, że barwnik w obydwu szminkach rozkłada się bardzo równomiernie, co jest bardzo rzadkie w przypadku fioletów. Te kolory z reguły lubią się grudkować. Tutaj tego rodzaju problemy nie występują.

Trwałość

Na ustach naszych redaktorek matowe szminki Kat von D Studded Kiss Lipstick utrzymują się 8-10 godzin. Dobrze znoszą konfrontację z posiłkami, które nie są tłuste. Ścierają się równomiernie, dlatego w naszym zestawieniu trafiły do pomadek idealnych na romantyczną kolację.

Kat von D Studded Kiss Lipstick

Konsystencja

Matowe szminki Kat von D Studded Kiss Lipstick mają woskową, przyjemnie jedwabistą konsystencję, która gładko sunie po ustach, równomiernie rozprowadzając fioletowy pigment, który jest dość ciężkim przeciwnikiem. To zasadniczo pierwsze szminki w tym kolorze, które po aplikacji nie tworzą grudek.

Cena i dostępność

Obecnie pomadki Kat von D Studded Kiss Lipstick można kupić w perfumeriach Sephora za niespełna 70 zł.

Komentarze (3)

Goplana

5 lat temu

Te fiolety są prześliczne, bardzo lubię nosić je na ustach, a ciężko o pomadkę w fioletowym kolorze, która nie grudkuje. Ten kolor jest wyjątkowo problematyczny. Podejrzewam, że grudki to efekt złego rozłożenia pigmentu, który jest dość kapryśny. Dobrze, ze te szminki są pozbawione tego efektu ubocznego:)

Zostaw komentarz