Kultura Styl życia

Kaprys milionera – Izabella Frączyk i Jagna Rolska

Kaprys milionera

Kaprys milionera to powieść dla kobiet, która wymyka się wszelkim schematom. Izabella Frączyk i Jagna Rolska w romans, którego głównym bohaterem jest zamożny mężczyzna, tchnęły nowe życie. Fabuła powieści zaskakuje, co czyni ją jeszcze bardziej fascynującą.

Zatwardziały kawaler odczuwający pustkę

Emil jest próżnym, znudzonym życiem milionerem. Mężczyzna ten wdaje się w jednorazowe przygody, poza tym jest zatwardziałym kawalerem, który nie zamierza zmieniać stanu cywilnego. W jego życiu pojawia się jednak poczucie pustki.  Tutaj jednak pojawia się niebanalny wątek fascynacji. Nie jest to kolejny milioner, który zakochuje się w pięknej i powabnej dziewczynie z sąsiedztwa, która z Kopciuszka przemienia się w królową balu.

Zaniedbana, kapryśna kobieta

Emil zwraca uwagę na Dankę. Ta kobieta wymyka się wszelkim schematom, jakie znamy z romansów. Jest sprzedawczynią w sklepie, nie ma w życiu większych ambicji. Na dodatek waży ponad 100 kg i zupełnie o siebie nie dba.  Trudno mówić o niej w kontekście zadbanej modelki plus size, która ma apetyczne krągłości. To kobieta, która wymyka się wszelkim kanonom piękna.  Jakby tego było mało, nie ma cudownego, anielskiego charakteru. Jest kobietą wybredną i kapryśną, nie oznacza to jednak, że marzy o wielkich pieniądzach i zagranicznych wyjazdach.

Niecodzienna fascynacja

Danka staje się obiektem fascynacji Emila, który spotykał się dotychczas z pięknymi kobietami, chętnymi do niezobowiązującego romansu. Jak potoczą się losy tych dwojga? Czy fascynacja Emila skończy się równie szybko, jak zaczęła? Czy Danka zacznie dbać o wygląd i przeobrazi się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

Kaprys milionera – powieść erotyczna inna niż reszta

Kaprys milionera to powieść, w której znajdziemy ociekające namiętnością sceny erotyczne, które mają jednak bardzo naturalny przebieg. Widać, że książka wyszła spod pióra dwóch kobiet – Izabelli Frączyk i Jagny Rolskiej, ponieważ życie erotyczne zostało tutaj ukazane z typowo damskiej perspektywy. To książka, po którą warto sięgnąć, aby poznać nowy, nieznany nam wcześniej odcień miłości.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz