Kultura Styl życia

Jeszcze będzie przepięknie – Agnieszka Olejnik

Jeszcze będzie przepięknie

Jeszcze będzie przepięknie stanowi trzeci tom cyklu Dworek w Miłosnej. Dzięki  Agnieszce Olejnik możemy po raz kolejny spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami i dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się ich losy.

Malownicza Miłosna

Życie w miasteczku Miłosna biegnie własnym, niespiesznym rytmem. Piękny dworek w stylu angielskim kusi swoim atrakcyjnym wyglądem.  To tutaj można wybrać się na przechadzkę parkową alejką i zachłysnąć zapachem wiosny.

Emocje, które targają głównymi bohaterami

Tylko na pierwszy rzut oka życie w Miłosnej powróciło na dawne tory. W rzeczywistości spokój jest tylko pozorny, a w miejscowości aż wrze od skrywanych namiętności. Ada postanawia już nigdy nie pozwolić sobie na to, aby jakiś mężczyzna złamał jej serce. Nie chce więcej cierpieć i płakać.  Igor poszukuje równowagi między powinnością a uczuciem. Jednocześnie na ciężką próbę zostaje wystawiona przyjaźń Dawida i Zuzy. Wszelkie powstałe napięcia na bieżąco stara się łagodzić ogrodnik, Antoni.

Tajemnice i potęga przyjaźni

Jakie tajemnice skrywa pamiętnik cioci Bogny?  Czy komuś, kogo dotknęła wielka tragedia, pomóc mogą przyjaźń i szczera sympatia? Jakie zmiany do życia mieszkańców wprowadzi pierwsza wiosna spędzona przez nich w Miłosnej?

Agnieszka Olejnik w powieści Jeszcze będzie przepięknie starała się pokazać czytelnikowi, że nigdy nie należy tracić nadziei.  Nieważne, jakie przeszkody stawia nam na drodze los, zawsze możemy je pokonać dzięki wsparciu bliskich. Książka Jeszcze będzie przepięknie jest równie optymistyczna jak nadchodząca wiosna.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz