Seks

Jesteś zbyt zmęczony na seks? Jak możesz jej sprawić przyjemność?

jak sprawić jej przyjemność

Mężczyźni w XXI wieku często pracują po kilkanaście godzin dziennie, nierzadko siedem dni w tygodniu. Nic dziwnego, że odbija się to niekorzystnie na ich samopoczuciu.  Seks jest często ostatnią rzeczą, na którą mają siły. Jesteś zbyt zmęczony na seks? Pokazujemy, jak w inny sposób możesz sprawić jej przyjemność.

Jesteś zbyt zmęczony na seks? Przytulaj ją podczas oglądania filmu

Jesteś zmęczony i chcesz obejrzeć film? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zrobili to razem. Zaproś ją do siebie na wspólne oglądanie filmu. Możesz od razu zaznaczyć, że jesteś zmęczony, ale chętnie razem obejrzysz film. Ona raczej to zrozumie i nie będzie oczekiwała od ciebie seksu ani wielkiej aktywności. Warto jednak pamiętać o tym, że kobiety lubią być przytulane.  Obejmij ją w pasie lub pod biustem podczas wspólnego oglądania.  Będzie jej bardzo przyjemnie.

Zaproś ją do siebie na wspólne spanie

Kobiety nie kojarzą łóżka tylko z seksem, już sama możliwość wtulenia się podczas zasypiania w ukochanego faceta, stanowi dla nich sporą frajdę. Obejmij ją w pasie lub pod biustem, gdy kładziecie się spać. Pozwól jej się wtulić w ciebie. Kobiety bardzo lubię takie formy czułości. Dzięki nim wciąż czują się kochane i pożądane przez swoich mężczyzn.

Zapewnij jej sesję pocałunków i dotykaj  po ciele

Chcesz dostarczyć jej namiętnych przeżyć? Zapewnij jej sesję pocałunków z języczkiem, jednocześnie dotykając po całym ciele. To ją przyjemnie rozbudzi. Kobietom zdarza się też osiągnąć orgazm od namiętnych pocałunków. I są w stanie na tym poprzestać, więc spokojnie.

Zabierz ją na pizzę i trzymaj ją za rękę

Po pracy można wyskoczyć na coś smacznego, np. do osiedlowej pizzerii. Gdy już zjecie małe co nieco, chwyć ją za rękę. Kobiety cenią sobie takie drobne gesty. Pokazujesz nimi, że jest dla ciebie ważna.

Powiedz jej coś miłego

Komplementy świetnie działają na kobiety. Powiedz jej coś miłego nt. wyglądu, np., że ma świetną figurę, ładny kształt pupy etc. Dzięki temu będzie wiedziała, że wciąż cię kręci, a gdy będziesz miał więcej sił, chętnie będzie się z tobą kochać.

Dodaj komentarz