Seks

Jeśli zrobisz to podczas seksu, on będzie usatysfakcjonowany

jak zadowolić faceta podczas seksu

Zastanawiasz się, co zrobić, aby seks był dla niego inspirującą przygodą? Zaskocz go w sypialni. Wiele z nas ma problem z otwartością. Wynika to z wielu powodów.  Jeśli zrobisz to podczas seksu, on będzie usatysfakcjonowany.

Sama się rozbierz

Owszem, lubimy, gdy to mężczyzna nas rozbiera, to jest takie podniecające. Sprawia nam kobietom ogromną frajdę. Ale spróbuj go zaskoczyć, w tym celu sama się rozbierz, pokazując mu, że masz wielką ochotę kochać się z nim tej nocy. Nie potrafisz się wręcz doczekać, kiedy poczujesz go w sobie. Na mężczyzn to działa.

Powiedz wprost, o czym marzysz

Powiedz swojemu facetowi wprost, czego pragniesz w łóżku. Uwierz, on się nie obrazi, tylko ucieszy się, że wie, co lubisz. On nie jest Duchem Świętym i nie domyśli się, na co masz ochotę. Jeśli marzysz o tym, aby solidnie cię wycałował, to mu o tym powiedz. W tym nie ma nic zboczonego, ani niestosownego. Paradoksalnie wielu z nas wstydzi się tego,  co normalne i niewinne. Problem ten dotyczy nawet gejów, a można by przypuszczać, że jak spotyka się dwoje facetów kochających seks, to komunikacja przebiega bezproblemowo.

Pokaż mu, jak bardzo go pragniesz

Przytul się do niego, zacznij całować go w szyję. Krótko mówiąc, pokaż, że go pragniesz i masz na niego ochotę. Na mężczyzn to działa. Oni też chcą poczuć się pożądani. Nic się nie stanie, jeśli czasem przejmiesz stery. Jak nie będzie miał ochoty, to najwyżej nie wyjdziecie poza przytulanie i pocałunki.

Załóż coś specjalnego

Mężczyźni narzekają na nudę. Kobiety lubią nosić topy, jeansy, a pod spodem bawełniane majtki, które może są praktyczne i wygodne, ale szalenie mało seksowne. Pokaż, że przygotowałaś się na wieczór z nim, załóż pod spód koronkową bieliznę, gorset, coś, czego on się nie spodziewa. Naucz się go zaskakiwać.

Pokaż, gdy jest ci dobrze

Możesz to powiedzieć, wykrzyczeć, przedstawić za pomocą pojękiwań. Ważne, abyś dała mu znak, że jest ci z nim dobrze. Kobiety są na wskroś praktyczne. Często wychodzą z założenia, że nie trzeba o tym mówić, to się czuje, a poza tym powiedziałyby, gdyby było coś nie tak. Naucz się wysyłać wyraźne sygnały, gdy jest ci z nim dobrze, inaczej on wciąż będzie miał wątpliwości, czy staje na wysokości zadania.

Dodaj komentarz