Miłość i związki

Jeśli posiadasz tych 5 cech, ona będzie chciała, abyś został jej facetem

cechy idealnego partnera

Zastanawiasz się, co sprawia, że kobieta w pewnym momencie dochodzi do wniosku, ten facet nadaje się na mojego partnera i chcę z nim być? Oczywiście najważniejsze są miłość i pociąg fizyczny. Niemniej istotną rolę odgrywa też charakter mężczyzny. Jeśli posiadasz tych 5 cech, ona będzie chciała, abyś został jej facetem.

Poczucie bezpieczeństwa

Każda kobieta chce czuć się bezpiecznie w ramionach swojego faceta. Nie ma w tym nic dziwnego. Tymczasem szalenie trudno znaleźć faceta, przy którym czujemy się bezpiecznie. To zależy bowiem od niekoniecznie jasno sprecyzowanych czynników. Czasem po prostu czujesz, że ten facet cię nie skrzywdzi, gdyż nigdy nie był agresywny, nie próbował cię do niczego zmusić, zawsze cię odprowadza do domu, pyta, czy jest ci wygodnie etc. Takie drobiazgi sprawiają, że czujesz się przy nim bezpiecznie i komfortowo.

5 cech, ona będzie chciała, abyś został jej facetem. Inteligencja

Kobiety cenią sobie w mężczyznach inteligencję. Patrzą, czy jesteś mądry, potrafisz coś sam naprawić, wiesz, jak rozwiązać problem i jesteś zaradny.  Kobietom imponują mądrzy faceci. Nie  ma to nic wspólnego z wykształceniem. Facet może być tylko po maturze, a charakteryzować się niebywałą inteligencją.

Szacunek wobec kobiet

Kobieta zawsze patrzy, jaki facet ma stosunek do kobiet. Czy uważa je za głupsze od siebie, traktuje jak służące, potencjalne kucharki, sprzątaczki etc., czy sam radzi sobie z domowymi obowiązkami i szuka partnerki. Kobiety nie lubią mężczyzn naśmiewających się, że baby są za głupie, aby dobrze zaparkować oraz takich facetów, którzy traktują je jak puste lalki.

Troska

Kobiety szukają w mężczyznach troski. Facet, który pyta, czy jest im wygodnie, ciepło etc., jawi się jako troskliwy i opiekuńczy. To dobre i poszukiwane cechy charakteru. W końcu nie da się stworzyć związku z kimś, kto ma nas gdzieś i jest totalnym egoistą zarówno w życiu codziennym, jak i łóżku.

Umiejętność rozmowy

Tak, z mężczyzną, z którym się zwiążemy, musi nam się dobrze rozmawiać. Facet nie może być mrukiem, który całkowicie żyje we własnym matriksie. Im lepiej rozmawia się nam z mężczyzną, tym bardziej czujemy się z nim związane emocjonalnie.

Dodaj komentarz